Buzz Launcher – samokonfigurujący się launcher

buzzWielu z was zapewne zna serwis mycolorscreen, w którym to użytkownicy chwalą się i udostępniają swoje pulpity ku uciesze innych, którzy szukają inspiracji podczas personalizowania swojego Androida. System ten jest doskonały jeśli chodzi o dostosowywanie wyglądu do własnych wymagań. Problemem jest tylko to, ze często patrząc na pulpity innych mamy już jakąś wizję tego, co chcemy wykonać, lecz niestety nie wiemy właściwie jak się za to zabrać. Skąd wiedzieć jakich rozmiarów i jaką konfigurację zastosowała dana osoba? Możemy jedynie wróżyć z fusów.

Z pomocą przychodzi nam Buzz Launcher, który wyróżnia się jedną, świetną rzeczą na tle androidowej konkurencji. Możemy pobierać gotowe konfiguracje, które udostępniają użytkownicy. Tworzą oni styl i wysyłają na serwery Buzz. Aplikacja wyświetla wszystkie dostępne sortując je poprzez wybrane przez twórców aplikacji, gorące czy najczęściej ściągane.

Nasze zadanie to teraz wybór odpowiedniej dla siebie konfiguracji. Klikamy na jedną z nich i pobieramy ją na nasz telefon. Pokazuje się nam podgląd jak to wszystko będzie wyglądać. Teraz już tylko akceptujemy i prawie gotowe! Niestety nie zawsze posiadamy odpowiedni komplet widżetów do aplikacji. To nic. Buzz Launcher sam wskaże czego nam brakuje i co należy jeszcze ściągnąć odsyłając nas bezpośrednio do marketu. Klikamy tylko zainstaluj. Po pobraniu i instalacji dodatkowych, zewnętrznych narzędzi klikamy w miejsce, w którym powinien pojawić się widżetu (będzie to zaznaczone) i gotowe! Buzz sam skonfiguruje wszystko.

Brzmi świetnie, prawda? I dokładnie tak samo działa.
Polecamy!
Ocena 9+/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button