AntyRadio – aplikacja dla fanów dobrego rocka

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dobrego rocka – w Android Markecie pojawiła się wreszcie długo przez niektórych wyczekiwana aplikacja stworzona specjalnie z myślą o słuchaczach coraz popularniejszej w naszym kraju stacji radiowej o oryginalnej nazwie „AntyRadio”.

Użytkownicy iOS-a ze swojego AppStore aplikację AntyRadia mogli pobrać już jakiś czas temu, a więc tym bardziej cieszy fakt, że teraz i nasi Czytelnicy korzystający z Androida będą mogli posłuchać najlepszych kawałków rockowych w swoim telefonie.

Oczywiście opisywana przez nas aplikacja nie należy do doskonałych (z racji tego, że została niedawno stworzona), jednak większości z Was niemal od razu powinna się spodobać. Dlaczego? Chociażby ze względu na bardzo starannie przygotowaną w niej oprawę graficzną, która w świetny sposób oddaje klimat ostrego brzmienia.

Co ciekawe, program od AntyRadia nie tylko daje nam możliwość posłuchania ogólnego kanału stacji, lecz także daje nam do wyboru jeden z kanałów tematycznych:Greatest, Hard, Ballads, Covers, Classic oraz Made in Poland.

Bardzo ważną funkcją aplikacji jest też ekran wyświetlający nam tytuł aktualnie słuchanego utworu. Dzięki temu możemy ułatwić sobie pobieranie piosenki, która przypadła nam do gustu w trakcie delektowania się dźwiękami puszczanymi w jednej z najpopularniejszych stacji rockowych w naszym kraju.

Nie można również zapomnieć o tym, że AntyRadio współpracuje z Facebookiem, co sprawia, że możemy napisać naszym znajomym, jakiego utworu obecnie mamy okazję posłuchać.

Przydatna jest bez wątpienia także zakładka z najświeższymi (z tym bywa różnie) wiadomościami ze świata i Polski oraz dość ciekawa opcja pozwalająca nam ustawić budzik, który obudzi nas dźwiękami prosto z AntyRadia.

Z racji tego, że opisywany przez nas program jest całkowicie bezpłatny (pobierzecie go z Android Marketu), powinni się nim zainteresować wszyscy, którzy są fanami rocka, a także i ci, lubiący od czasu do czasu posłuchać nieco innej stacji radiowej, niż te najpopularniejsze wśród naszych rodaków.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button