Ant Killer – zabijacz mrówek i…czasu

Za oknem coraz chłodniej, tak więc duża cześć z Was po wykonaniu wszystkich swoich codziennych obowiązków będzie się borykała z nudą. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w żadnego „mordercę” nudy i czasu, mogę polecić Wam grę o nazwie Ant Killer, którą miałem ostatnio okazję przetestować.

Ant Killer to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest – jak sama nazwa na to wskazuje – zabijanie mrówek. Insekty chodzą po ekranie naszego smartfona, a my przy pomocy dotyku musimy je gnieść. Plansze osadzone są na dłoni człowieka. Początkowo miałem nadzieję, że gra wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Niestety, przeliczyłem się. Szkoda, bo byłby to na pewno ciekawy dodatek. Kto by nie chciał zabijać mrówek na chociażby swojej pościeli czy stole, prawda?

W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji, Ant Killer oferuje aż trzy tryby gry. Możemy w nim przechodzić poszczególne levele, zdecydować się na tryb przetrwania albo po prostu potrenować.

Co jest trudnego w zabijaniu mrówek? Już wyjaśniam. Na planszach poza nimi pojawiają się także osy, których – rzecz jasna – zabijać nie można. Każde pomyłkowe morderstwo karane jest utratą życia. Trzy skuchy = koniec gry. Kolejną trudnością jest szybkość insektów. Mrówki w niektórych levelach potrafią naprawdę szybko uciekać naszym palcom. Dzięki temu gra nie wydaje się dziecinnie prosta i bardzo szybko się nie nudzi.

Ant Killer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button