Building Game – zostań operatorem dźwigu

Jeżeli sądzicie, że macie coś z architekta i budowlańca w jednym, powinniście sprawdzić się w Building Game. Zadanie gracza teoretycznie jest proste. Jak to dobrze wiedzą uczniowie – teoria rzadko pokrywa się z praktyką. Proste przeniesienie drewnianego klocka z miejsca na miejsce może okazać się prawdziwą katorgą. A co, jeżeli w grę wejdzie jeszcze wiatr?

W grze wcielamy się w postać konstruktora wielkich budowli. Nie jest nam straszna praca na wysokości i obsługiwanie wielkiej maszyny, jaką jest dźwig. Sterowanie jest proste (oczywiście pozornie). Po prawej stronie mamy przycisk do chwycenia przedmiotu i do jego upuszczenia a po lewej stronie cały element przemieszczania wysięgnika.

O ile nie ma wiatru, zadanie jest w miarę proste, chociaż nie udało mi się przejść pierwszego etapu na trzy gwiazdki (po prawej stronie ekranu widzimy w jakim czasie musimy się zmieścić, aby osiągnąć dany pułap gwiazdkowy). Cele są przeróżne. Zaczynamy od przeniesienia klocka, kończymy na budowach wielkich mostów.

Musimy ćwiczyć zręczność i celność. Gra podzielona jest na kilkadziesiąt etapów, pogrupowanych w kategorie tematyczne, dzięki czemu nie mamy szansę na nudę. Polecam wszystkim, którzy lubią gry tego typu.

Pobierz Building Game za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button