Animal Math – matematyka dla najmłodszych

Animal Math to aplikacja, która przyda się przede wszystkim najmłodszym. Jeżeli Wasze pociechy lubią zwierzaki a dodatkową mają ochotę na poznanie różnych działań, z pewnością będą zachwycone naszą dzisiejszą propozycją. Wśród bohaterów aplikacji znajdziemy 10 zwierzaków które oferują użytkownikom naukę rozwiązywania różnych zadań.

Zadania podzielone są według poziomu trudności. Na jednego zwierzaka przypada określony zakres materiału (przykładowo dodawanie do 5, odejmowanie do 5, to samo do 10, czy miks). Na koniec malcowi przyjdzie podejść do 3 sprawdzianów wiedzy.

Przez proces nauki przeprowadza dziecko miła lektorka, która zarówno przedstawia wszystkich bohaterów, czyta zadania, jak również wybrane przez nas odpowiedzi. Nauka z nią to czysta przyjemność. Za dobrze wykonane ćwiczenie uczeń otrzymuje gwiazdkę. Jeżeli pomyli się w jakimś momencie, z pewnością nie zostanie zniechęcony do dalszej zabawy – dzięki usunięciu jego błędnej odpowiedzi, ma okazję do zdecydowania się na jedną z dwóch pozostałych.

W grze od Eggroll Games nie znajdziemy mikropłatności (o ile wykupimy jej pełną wersję). Możemy spokojnie oddać urządzenie malcowi i nie martwić się o to, że przyjdzie nam zapłacić wielki rachunek.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to aplikacja prezentuje się naprawdę dobrze. Wszystko jest takie, jakie powinno być zważając na to, że apka kierowana jest do najmłodszych.

icon
Animal Math Games For KidsEggroll Games LLCEducationBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button