Darmowe programy do klonowanie siebie lub innych na jednym zdjęciu

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy na Androida do klonowanie siebie lub innych na jednym zdjęciu. Ponadto przedstawiła oryginalną aplikację „Red Hot + Bach” o słynnym barokowym kompozytorze  oraz program „Martha Stewart CraftStudio” do tworzenia m.in. kartek okolicznościowych.

Każdy z Was na pewno słyszał o słynnym kompozytorze Johannie Sebastianie Bachu. Aplikacja „Red Hot + Bach” w oryginalny sposób stara się przybliżyć przede wszystkim jego twórczość, jak i biografię. W tej darmowej propozycji na iPady utwory Bacha, w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, zostały zarejestrowane w świetnej jakości.

20140820-oa-odc-99.Still005

Jeżeli jesteście kreatywni i macie poczucie estetyki, to za pomocą programu „Martha Stewart CraftStudio” możecie zaprojektować naprawdę ładne kartki okolicznościowe, zaproszenia i tym podobne ozdobne wizytówki. To bardzo dopracowany, płynnie działający program.

W pojedynku spotkały się natomiast darmowe aplikacje, dzięki którym możliwe jest zrobienie zdjęcia, na którym dowolna postać będzie występować więcej niż raz i to w różnych miejscach, czy pozach: „Clone Camera 2.0” i „DMD Clone”.

2.3 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button