Yumsters! 2 – wyczyść ogród z owoców i zdobywaj kasę na podróże

Yumsters! 2 to propozycja od G5. Do tej pory ceniłam autorów za tworzenie całkiem dobrych produkcji z kategorii hidden objects i … wolę zapamiętać ich tylko z tego typu pomysłów. Yumsters! 2 to nie jest dzieło, którego spodziewałabym się po znanym i szanowanym studiu. No cóż – każdemu jak widać zdarzają się wzloty i upadki. Tym razem pomysł był całkiem dobry, lecz grafik prawdopodobnie zapomniał o swoich obowiązkach.

W aplikacji do pokonania jest ponad 60 poziomów. Niestety, darmowa wersja opiewa jedynie na kilka z nich, wyznaczając sobie za cel podróży Egipt. Nie jest istotne w jakim kierunku zmierzają główni bohaterowie, ważne jest, by miały na wyprawę pieniądze.

Plansza do gry zapełnia się co jakiś czas owocami. Na ekranie widzimy kilka zabawnych postaci, które uwielbiają wcinać owocki. Przy pomocy własnego palca, kierujemy każdą postać do odpowiadającego jej kolorystycznie obiektu. Musimy zwracać uwagę na to, by linie (długie ciała robaczków) się nie krzyżowały, ani nie przechodziły przez nieodpowiedni kolor.

Im więcej kombosów uda nam się stworzyć, tym większą ilość pieniędzy zarobimy. Za każdy level możemy otrzymać złotą gwiazdkę. Dzieje się tak wtedy, gdy wyrobimy się w wyznaczonym limicie. Jeżeli coś pójdzie nie tak, najnormalniej w świecie awansujemy dalej bez odznaczeń.

Jeżeli miałabym polecać grę Czytelnikom AppsBloga, prawdopodobnie skupiłabym się na najmłodszych – może oni nie będą narzekać na marną grafikę i wyjątkowo męczącą ścieżkę dźwiękową. Marność!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button