Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #36

Piłkarskie mistrzostwa świata wkroczą za kilka dni w fazę pucharową. Z pewnością zapowiada to jeszcze więcej emocji, ale też i… dni przerwy od zmagań futbolistów. Jeżeli nie macie pomysłów na to, co można robić, gdy w telewizji nie są transmitowane zmagania na brazylijskich stadionach, postaramy się Wam podpowiedzieć, opisując dla Was przecenione w chwili obecnej gry i programy na Androida. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pozwolą Wam zapomnieć o nudzie. Szczególnie w dni bez meczów.

Camera ZOOM FX Premium

Denerwuje Was standardowe narzędzie do robienia zdjęć zainstalowane w smartfonie? Ta aplikacja z pewnością spełni Wasze oczekiwania i pozwoli zapomnieć o dosyć kłopotliwych sytuacjach związanych z domyślną androidową aplikacją. Bez względu na to, czy korzystacie z mobilnej kamerki codziennie, czy tylko raz na jakiś czas – Camera ZOOM FX Premium to dla Was idealna propozycja.

Opisywany program łączy ze sobą cechy narzędzia do robienia fotek z upiększaczem do tworzenia kolaży, kolorowych modyfikacji oraz całej masy efektów, wśród których znaleźć można ciekawy dodatek nazwany lustrzanym odbiciem.

Camerę ZOOM FX Premium obsługuje się w bardzo prosty sposób. Wystarczy spędzić z aplikacją dosłownie kilka sekund, by wyczuć co służy do czego i w jaki sposób dokładnie się z tego korzysta. Dajmy na przykład taki zoom – aktywujemy go poprzez rysowanie pionowych gestów na ekranie, a nie korzystanie z niewygodnego suwaczka umieszczonego w trudno dostępnym miejscu. W teorii nie brzmi to może jakoś rewelacyjnie, ale w praktyce – naprawdę potrafi ułatwić życie.

Oczywiście, w aplikacji znalazło się również miejsce dla standardowych funkcji. Samowyzwalacz, aktywator głosowy oraz obsługa zdjęć panoramicznych – to tylko kilka rzeczy, które na pewno chętnie będą przez Was używane.

Na co dzień Camera ZOOM FX Premium kosztuje $2,99. W chwili obecnej cena tego programu wynosi $1,99. Korzystajcie z promocji, póki możecie! Pobierz Camera ZOOM FX Premium za $1,99 w Google Play.

Hard Lines 

Oryginalna gra osadzona w neonowym, futurystycznym świecie, która przywołuje wspomnienia dotyczące produkcji Snake, jaką można było znaleźć w pierwszych urządzeniach marki Nokia. Choć na pierwszy rzut oka Hard Lines nie wydaje się niczym godnym uwagi, możecie być pewni, że ta z pozoru prosta produkcja ukradnie z Waszego życia co najmniej kilkadziesiąt minut, a może i jeszcze więcej.

Produkcja studia Split Milk Studios pozwala nam spróbować swoich sił w jednym z sześciu przygotowanych trybów gry. Poza tymi bardziej standardowymi, takimi jak Survival, spotkać tu można też dużo bardziej wymyślne. Co najważniejsze, nie jesteśmy zmuszani do grania w każdy rodzaj wirtualnej zabawy. Możemy spędzać czas tylko nad jednym bądź dwoma i w nich śrubować rekordy punktowe.

Na czym dokładnie polega rozgrywka w Hard Lines? Bardzo ciężko jest to wytłumaczyć. Najprościej rzecz ujmując, można powiedzieć, że chodzi w niej o kierowanie kolorowymi wężykami, zbieranie małych punkcików i unikanie przeszkód. Te ostatnie występują tutaj w takiej samej postaci, jak główny bohater, tak więc osiągnięcie dobrego rezultatu jest naprawdę trudnym i skomplikowanym zadaniem.

Oprawa graficzna gry sprawia wrażenie profesjonalnej. Nie można mieć do jej twórców jakichkolwiek zastrzeżeń, bo każdy element zarówno interfejsu, jak i plansz cieszy oko i nie widać w w nim jakichkolwiek niedoróbek, które mogłyby psuć efekt końcowy.

Hard Lines można pobrać z Google Play za niecałego dolara. Do dokładnie dwa razy mniej, niż na co dzień. Pobierz Hard Lines za $0,99 w Google Play.

Vampire Boyfriends

Teraz coś w sam raz dla pań, które ze względu na mundial mają niewiele czasu na oglądanie telewizji. Vampire Boyfriends to interaktywna nowela opowiadająca o przystojnych, bogatych i romantycznych… wampirach. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądała książka przyszłości – ta produkcja pomoże Wam znaleźć odpowiedź na to nurtujące Was pytanie.

Tak jak wspomniałem, Vampire Boyfriends nie jest zwykłym e-bookiem. Przed rozpoczęciem korzystania z apki podajemy swoje imię, dzięki czemu historia jest spersonalizowana, a my chociaż raz w życiu możemy poczuć się jak bohater powieści, a nie jedynie jej czytelnik.

vamp

W interaktywnej książce możemy w łatwy sposób wracać do konkretnych stron oraz wykonywać przeróżne achievementsy, będące znakomitym narzędziem do zabijania monotonii. Autorzy Vampire Boyfriends zadbali też o ogromną ilość oryginalnych i trzymających klimat ilustracji, które śmiało nazwać można jedną z największych zalet opisywanego tytułu.

Muzyka towarzysząca wirtualnej historii zasługuje na pochwałę, podobnie jak cały mechanizm korzystania z dotykowej książki. Jedynym minusem wydaje się być brak polskiej wersji językowej, który większości z Was z pewnością i tak przeszkadzać nie będzie.

Vampire Boyfriends poza promocją kosztuje niecałe dwa dolary. To cena dwukrotnie wyższa, niż obecnie. Pobierz Vampire Boyfriends za $0,99 w Google Play.

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Sonica nikomu z Was z pewnością przedstawiać nie trzeba. Warto jednak wspomnieć o mobilnej produkcji Sonic & SEGA All-Stars Racing, która w chwili obecnej jest do pobrania za prawie dolara, natomiast na co dzień kupić ją można za $3,99.

Czym jest kolejna gra studia SEGA? To nic innego jak wyścigówka, w której mamy okazję wcielić się w postać wspomnianego już niebieskiego jeża bądź jego przyjaciela i wziąć udział w rywalizacji fikuśnych czterokołowych pojazdów o ciekawych właściwościach.

Autorzy produkcji przygotowali dla nas dokładnie 16 wirtualnych tras. Różnią się one od siebie przede wszystkim tematyką, a więc jedne osadzone są w świecie pełnym białego puchu, a inne – na pustynnych drogach, gdzie nie brakuje mniej lub bardziej groźnych przeszkadzajek.

Do przejścia mamy w Sonic & SEGA All-Stars Racing 25 misji. Rzecz jasna, nasze zadania nie polegają tylko na wygrywaniu pojedynczych wyścigów, lecz również sprawdzenia się na wirtualnych mistrzostwach, w których do zdobycia jest prestiż oraz puchar ze złota (niestety, tylko w wirtualnej postaci).

 Sterowanie w grze nikomu z Was nie powinno sprawić większych problemów, bowiem jest tak standardowe jak tylko to możliwe. Jeśli chodzi o grafikę, moim zdaniem przypadnie do gustu każdemu, kto wychowywał się na pierwszych konsolach video i nie przeszkadza mu obecność tuzina widocznych pikseli.

Pobierz Sonic & SEGA All-Stars Racing za $0,99 w Google Play.

Za dwie godziny mecz, tak więc musimy już kończyć. Dajcie nam znać w komentarzach, na jaką wyprzedawaną aplikację zdecydowaliście się tym razem. Jeżeli macie do nas jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Korzystajcie z komentarzy albo wysyłacie e-maile. . Prosimy tylko, byście za dużo nas nie krytykowali :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button