Alien Buddies – aplikacja dla dzieci w wieku przedszkolnym

Jeżeli poszukujecie aplikacji, którą moglibyście przekazać w małe rączki Waszego podopiecznego, przyjrzyjcie się bliżej Alien Buddies. Ta przeceniona obecnie produkcja zawiera bardzo dużą ilość ciekawych zabaw, które stanowią świetne przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole.

Artgig Studio zadbało o to, by każdy maluch mógł znaleźć w aplikacji coś dla siebie. Gra osadzona jest w klimacie iście kosmicznym. Głównymi bohaterami Alien Buddies są (jak się można spodziewać) kosmici.

Twórcy aplikacji zapewniają 4 rodzaje zabaw dla dzieci. Pierwsza opcja ,,match”, to nic innego jak nauka figur, liter, cyferek w dość specyficznym wydaniu. Kosmici ustawieni są na platformie, do której podlatują spodki kosmiczne. Musimy dopasowywać stworki do pojazdów, biorąc pod uwagę dany parametr. Tylko kosmita z trójkątem będzie pasował do spodka z taką figurą.

,,Puzzle” to standardowa układanka wybranych obiektów, które rozpadły się na kawałki. ,,Dot to Dot” charakteryzuje się łączeniem kolejnych cyferek, w celu stworzenia wybranego ówcześnie obrazka.

,,Stickers” to (jak kto woli) – albo zabawa naklejkami, albo tworzenie własnej bajki. Przeciągając obiekty z dolnego paska na kosmiczną tapetę, możemy wykonać wspaniały obrazek, który następnie zapiszemy na rolce aparatu, bądź świetną bajkę, która może trwać wiecznie (szczególnie z rozwiniętą wyobraźnią maluchów).

Oprawa audiowizualna jest bardzo przyjazna dzieciom. Dominują pastelowe kolory, odgłosy wydawane przez bohaterów są zabawne i słodkie, a lektorami czytającymi niektóre zasady zabawy, są dzieci. Miło przyjemnie i edukacyjnie!

icon
Alien Buddies – Preschool FunArtgig, LLCEducation14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button