Football Touch 2014 – a może piłka nożna w pikselowej odsłonie?

W obecnej chwili chyba nikogo nie trzeba namawiać do pobierania aplikacji piłkarskich. Mundial zachęca zarówno do testowania narzędzi umożliwiających śledzenie spotkań, jak również grania na mobilnych urządzeniach. W tym wpisie postaram się Was zachęcić do pobrania Football Touch 2014 – retro produkcji, która mimo tego, że jest nie do końca graficznie dopieszczona, porywa i zachęca do spędzania długich godzin w smartfonie.

Oprawa dźwiękowa jest bardzo … brazylijska, więc pasuje do tegorocznego wydarzenia :) Skupmy się jednak na możliwościach, jakie daje produkcja studia Ooblada. Przede wszystkim mamy szansę na stworzenie własnego team’u. Co prawda taka opcja jest dostępna dopiero po odblokowaniu 3 levelu, ale by móc cokolwiek kombinować na boisku, należy mieć chociaż podstawy. W ciągu 3 tutorialowych rozgrywek, nauczymy się wszystkich tricków, jakie mogą się przydać w trakcie meczu.

Sterowanie odbywa się za pomocą przeciągania palcem po ekranie w momentach podań, strzałów do bramki bądź (niby to niezamierzonych) fauli, natomiast zwykłe pacnięcie sprawi, że nasz zawodnik będzie grał walczył z przeciwnikiem o piłkę.

O ile pierwszych kilka poziomów dałam radę pokonać wygrywając do zera, o tyle dalej było dużo ciężej. Nie przepadam za grami w których biega się za piłką, ale taką retro-biegajkę chętnie obejrzałam z każdej strony. Zgodnie z zeznaniami kolegów-recenzentów stwierdzam, że gra jest naprawdę świetna. Jeżeli nie jesteście fanatykami rewelacyjnej grafiki, będziecie zachwyceni możliwościami gry i jej szybką akcją.

Aplikacja dostępna jest za darmo zarówno na urządzenia z iOS-em, jak i z Androidem. Ja osobiście czekam, by autorzy pomyśleli również o Windows Phone’ach, bym mogła pykać na własnym urządzeniu w każdej wolnej chwili :)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close