Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #77

Witajcie! W ubiegłym tygodniu święta wielkanocne pokrzyżowały nam plany, przez co nie mogliśmy przygotować dla Was kolejnego odcinka Androidowych Okazji. Na szczęście, okres wypoczynku dobiegł już końca. Dlaczego „na szczęście”, a nie „niestety”? Bo dzięki temu znów możecie znaleźć dla siebie coś w promocyjnej cenie. I nie mowa tu o byle jakich produkcjach, lecz prawdziwych klasykach, które docenione zostały przez ogromną rzeszę ludzi na całym świecie.

Neuroshima Hex

Gra mobilna stworzona dla wszystkich miłośników planszówek oraz postapokaliptycznych klimatów. Jeżeli doskonale wiecie, czym jest Neuroshima Hex, na pewno ucieszycie się na wiadomość, że właśnie została przeceniona i można ją pobrać z Google Play niemalże za półdarmo.

Fabuła Neuroshima Hex opowiada nam o wojnie ludzi z maszynami. Jako gracze, wcielamy się w dowódcę pewnych wojsk i staramy się w jak najlepszym stylu pokonać swojego oponenta. Oczywiście, jest to najbardziej uproszczona z możliwych instrukcji. Tych, którym zależy na bardziej szczegółowych informacjach, zachęcamy do odwiedzenia Wikipedii albo po prostu skorzystania z tutorialu przygotowanego przez autorów mobilnej Neuroshimy.

Nie widać większych różnic między zabawą tradycyjną a tą smartfonową. Co oczywiste, w tej drugiej możemy rywalizować nie tylko z prawdziwymi graczami, lecz także komputerowymi. Każda rozgrywka to miejsce dla czterech osobników, z czego część może być prawdziwa, a cześć wirtualna.

Nie wiadomo, jak długo potrwa przecena na apkę Neuroshima Hex, ale pewne jest jedno: 70-procentowa obniżka nie zdarza się często i zdecydowanie warto z niej skorzystać! Pobierz Neuroshima Hex za 2,99 PLN w Google Play.

Little Inferno

Co prawda, okres grzewczy zaczyna dobiegać końca, jednak autorzy Little Inferno pomyśleli sobie, że początki wiosny to znakomita okazja do… rozpalenia w kominku. Właśnie dlatego ich produkcja jest obecnie wyprzedawana i można kupić ją znacznie taniej, niż na co dzień.

Przed rozpoczęciem zabawy gra Little Inferno wydaje się mało wciągająca i ciekawa. W końcu głównym zadaniem gracza jest palenie w kominku, a to raczej nie kojarzy się z czymś wyjątkowo fajnym. Okazuje się jednak, że nie potrzeba wiele, by widok ognia bardziej cieszył, niż wkurzał.

Little Inferno pozwala nam palić karty kredytowe, roboty, lalki oraz inne przedmioty codziennego użytku. Po co to wszystko? Głównie po to, by zarabiać pieniądze i kupować sobie coraz to lepsze, a raczej „świeższe”, rzeczy. Oczywiście, z racji tego, że apka dostępna jest odpłatnie, nie mamy w niej do czynienia z jakimikolwiek mikropłatnościami.

Gra mobilna Little Inferno została przeceniona o blisko 70 procent. Jeszcze do niedawna trzeba było wydać na nią ponad dziesięć złotych, a teraz wystarcza do tego 4 złote i 60 groszy. Pobierz Little Inferno za 4,60 PLN w Google Play.

Dokuro

Teraz coś dla fanów platformówek oraz porządnej dawki zadań, które wymagają myślenia. Gierka o nazwie Dokuro opowiada nam o pewnym szkielecie, starającym się uwolnić przedstawicielkę płci pięknej. Wszystko rozgrywa się w zamku pewnego niebezpiecznego władcy, który nie lubi kiedy cokolwiek dzieje się wbrew jego oczekiwaniom.

Mimo że gra Dokuro na pierwszy rzut oka wygląda jak najprawdziwsza w świecie zręcznościówka, prawda jest taka, że bez przysłowiowego oleju w głowie ciężko w niej cokolwiek osiągnąć. Bo – co prawda – trzeba wykazać się w niej sporym refleksem, ale nie jest on najważniejszy w sytuacjach, gdy musimy uruchomić jakąś zapadnię albo zmierzyć się z czymś jeszcze trudniejszym.

Opisywana produkcja powinna spodobać każdemu miłośnikowi niecodziennych rozwiązań. Grafika w niej zastosowana prezentuje się oryginalnie, a dźwięki są więcej niż tylko klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju. Do zalet Dokuro bez wątpienia zaliczyć trzeba także sterowanie. Ale tym razem dlatego, że jest proste i standardowe.

Dokuro można dorwać w Google Play za nieco ponad 3 złote. To niedużo, biorąc pod uwagę, że jeszcze do niedawna ta sama apka kosztowała trzy razy tyle! Pobierz Dokuro za 3,49 PLN w Google Play.

Baldur’s Gate Enhanced Edition

A na koniec coś dla największych zwolenników starych, ale sprawdzonych, pomysłów. Baldur’s Gate Enhanced Edition to odświeżona wersja podstawowej edycji kultowego RPG-a oraz dodatku zatytułowanego Tron Bhaala. Choć cena gierki wynosi po przecenie blisko 30 złotych, warto poważnie zastanowić się nad zakupem.

Produkcja Baldur’s Gate opowiada nam o synu boga, Bhaalu, który zostaje porwany przez szalonego maga. Po uwolnieniu się z pułapki, bohater postanawia zemścić się na swoim oprawcy. Smaczku rozgrywce dodaje wątek opowiadający o porwaniu siostry głównej postaci, dla której Bhaal jest w stanie zrobić niemalże wszystko.

W porównaniu z pierwowzorem, mobilna wersja Baldur’s Gate różni się odświeżoną, nieco lepiej wyglądającą, grafiką oraz paroma nowymi questami i bohaterami. Niektórzy mogą stwierdzić, że wydawanie pieniędzy na remake to nie najlepszy pomysł, ale my jesteśmy przekonani, że osoby, które skorzystają z promocji na Baldur’s Gate Enhanced Edition w żaden sposób nie będą rozczarowane.

Ile jeszcze do niedawna trzeba było zapłacić za tego RPG-a? W ubiegłym tygodniu cena gierki wynosiła ponad 40 złotych. Jak widzicie, obecne 27 „złociszy” z groszami to naprawdę niezła okazja! Pobierz Baldur’s Gate Enhanced Edition za 27,63 PLN w Google Play.

Nie chcemy Was martwić, ale na dzisiaj to już wszystko, co przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że oszczędziliście dzięki nam nieco złotówek i jesteście dobrze wyposażeni przed zbliżającym się tygodniem. Aha, pamiętajcie, iż funkcja komentowania działa tak, jak powinna i możecie dzięki niej skontaktować się z naszą redakcją! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button