Moodie Foodie – rozbudowana match-3 połączona ze strategią

Akcja gry Moodie Foodie toczy się na na wyspie Gourmetia. W samym jej centrum mieszka królowa – wiecznie głodna kobieta o specyficznym wyglądzie. Miejsce na którym przychodzi nam działać, wypełnione było wcześniej składnikami z których kucharze tworzyli wytworne dania. Niestety, stało się coś strasznego i produkty zniknęły. Musimy przywrócić wyspę do łask – dla królowej!

gwgw

Jeżeli sądzicie , że Moodie Foodie to kolejna match-3 z banalnymi zasadami, to jesteście w wielkim błędzie. Produkcja jest bardzo rozbudowana i przypomina bardziej strategię, niż logiczną układankę.

Wraz z królową wybieramy się na wojnę przeciwko zmutowanym produktom. Przy pomocy fantów na planszy, dokonujemy ataków, które skumulowane dają nam szanse na pokonanie niebezpiecznych przeciwników, wykorzystanie ich punktów i ulepszanie własnych ataków w kolejnych wyprawach.

vad

W kolejnych poziomach zdobywamy składniki, dzięki którym nasze zaplecze wojskowe zwiększa się, a tym samym mamy większe szanse na pokonanie bossa, który pojawia się w ostatniej turze walki na danej planszy.

Sterowanie jest proste, bo opiera się na wyborze zawodnika i zbijaniu odpowiednich kolorystycznie bloczków. Tutaj łączymy ze sobą minimum trzy identyczne składniki, jednak możemy prowadzić linię w pionie, poziomie, bądź na skos. Im więcej połączymy, tym silniejszy będzie nasz atak.

egr

Warto korzystać ze specjalnych umiejętności naszych postaci. By je aktywować, wystarczy pacnąć bohatera. Pomimo tego, że moje tłumaczenie jest dość skomplikowane i może mało zrozumiałe, będziecie zachwyceni rozgrywką. Jest rozbudowana, ale ,,do ogaranięcia”.

Autorzy (Nubee) oferują swoich użytkownikom rozgrywkę nawet w trybie dla czterech osób, co zdecydowanie zwiększa rangę aplikacji. Bawiąc się z przyjaciółmi, możemy zbierać dużo większą liczbę wartościowych punktów i nie martwić się staminą.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button