AppSale – promocje w AppStore #120

Witajcie po dwutygodniowej przerwie. Mamy nadzieję, że po świętach jesteście najedzeni, zadowoleni i chętni na odkrywanie nowych mobilnych zdarzeń. Nie powiem, by AppStore jakoś wyjątkowo rozpieścił nas przez ostatnie 14 dni. Wybrałam co prawda kilka propozycji, lecz nie było wśród nich takiej, nad którą roztkliwiałabym się godzinami.

Aplikacje i gry na dziś to: Angry Toilets (przecena z $7,99 na zero), AncientForce TD (przecena z $0,99 na zero), oraz Facial Massage PRO (przecena z $1,99 na zero).

 Angry Toilets

Co tu dużo mówić o wściekłych toaletach. Jaka muszla jest, każdy widzi. Te w grze, przypominają odrobinę żarłoczne rekiny. Skoro są niebezpieczne, musimy stawić im czoła.

Przy pomocy specjalnych narzędzi, uderzamy w ,,kibelki” atakujące nas na różnych terytoriach. Akcja zwykle toczy się na cmentarzysku, więc spokojnie możemy stwierdzić, że uśmiercamy i tak już złośliwe przedmioty martwe w miejscu do śmierci przeznaczonym.

Jeżeli liczycie na szczególne doznania, masę ulepszeń i świetną grafikę, zdecydowanie odpuśćcie sobie pobieranie. Gra jest specyficzna i nie posiada tego, co zwykle zachwyca graczy. Co kto lubi.

Przecena z $7,99 na zero. Pobierz w AppStore.

AncientForce TD

AncientForce TD to jak sama nazwa wskazuje – tower defense. Gry z tej kategorii lubię, bo zazwyczaj są dynamiczne i nie można się w nich nudzić. Tak samo jest w przypadku opisywanej produkcji. Nie ma czasu na zastanawianie się – potrzebna jest siła do walki.

Gracz wciela się w rolę obrońcy wioski. Musi tak dysponować swoimi żołnierzami, by nie pozwolić przeciwnikom na dostanie się do bazy. W tym celu korzysta ze specjalnej waluty, dzięki której w określonych miejscach na planszy rozstawia obronę. Jeżeli pieniądze się skończą, trzeba czekać na to, co wypadnie z zabitych. Zwykle już po chwili możemy kontynuować zabawę, ulepszając atak i dokupując kolejną defensywę.

W grze pojawiają się również dodatkowe postaci, którymi możemy sterować. Posiadają specjalne umiejętności, które raz na jakiś czas (na kilkanaście sekund) możemy wykorzystać do jednorazowego odpędzenia grupy przeciwników. Można by gadać i gadać – fajna apka :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Facial Massage PRO

fvedadvq

Co powiecie na aplikację, dzięki której będziecie w stanie samodzielnie wykonać masaż twarzy? Nie wierzycie w moc takiego narzędzia? Przekonajcie się o jego możliwościach na własnej skórze – dosłownie i w przenośni!

W apce pokazane są różnorodne rodzaje masaży, które możemy samodzielnie wykonać w domu. Średni czas trwania sesji wynosi 5 minut. Nam pozostawiono decyzję o wyborze efektu. Jeśli chcemy się odstresować, bierzemy masaż relaksacyjny. Jeśli zależy nam na ujędrnieniu skóry, czy poprawieniu krążenia – dobieramy taką opcję, która nam najbardziej odpowiada.

aevae

Czy efekty są odczuwalne? Zdecydowanie tak! Miewam migreny i sprawdziłam na sobie jeden ze sposobów rozładowania napięcia – pomogło (może nie tak jak leki) i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tę zastępczą metodę na odmładzanie, relaksację i upiększenie ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button