Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #122

Witajcie Drodzy Czytelnicy. Niedziela nie może pochwalić się dziś ładną pogodą – przynajmniej w centralnej części Polski, więc mam szczerą nadzieję, że humor poprawią Wam promocje, jakie twórcy gier na Androida zafundowali swoim użytkownikom :)

Od dnia dzisiejszego redaktor Maks w pełni przechodzi do portalu AndroidWeb i to mnie (redaktorce Kasi) przypadł zaszczyt prowadzenia Androidowych Okazji. Jesteście gotowi na porcję przecenionych produkcji na urządzenia z dostępem do sklepu Google Play? No to zaczynamy!

Oferta na dziś: Rochard (przecena z około 30 złotych na 9,90 zł.), Into The Void (przecena z około 16 złotych na 9,69 zł.) , DuckTales: Remastered (przecena z około 40 złotych na 24,30 zł.), oraz Castle of Illusion (przecena z około 40 złotych na 24,30 zł.)

Rochard

unnamed

Rochard to fantastyczna gra akcji, w której nie można się nudzić. Wcielając się w rolę astro-górnika, podróżujemy po Układzie Słonecznym, przekopując przy okazji wnętrze planet. Na naszej drodze pojawiają się różnego rodzaju przeszkody i niebezpieczeństwa. Uzbrojeni w porządną amunicję jesteśmy jednak  na to całkowicie przygotowani.

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, gra charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną i nie zawodzi również dźwiękowo. Można w niej spędzić godziny – gwarantuję.

edwe

Do pokonania jest 5 długich epizodów wypchanych humorystycznymi dialogami i wartką akcją. O tej grze się nie pisze – tę grę się po prostu testuje ;)

Pobierz w Google Play za 9,90 zł.

Into The Void

fwef

Przed nami strategia, w której zakochają się fani gatunku. Akcja produkcji toczy się w kosmicznej przestrzeni. Gracz odpowiada za wiele ważnych aspektów, począwszy od dowództwa, poprzez badania, walkę z wrogami, logiczne myślenie i prowadzenie całej, obszernej misji.

Do dyspozycji dowódców oddano cały zestaw misji, technologii, broni, laserów i statków. Drony w Into The Void z pewnością nie powinny Was zdziwić. Takie cuda techniki obecne są tu na każdym kroku.

weffewwe

Czy muszę dłużej namawiać Was do pobrania gry? Chyba nie :) Zamiast palić fajki, albo jeść ohydne jedzenie na wynos, zafundujcie sobie grę, która posłuży Wam na miesiące!

Pobierz w Google Play za 9,69 zł.

DuckTales: Remastered

dd

Przepadacie za grami autorstwa Disney’a? Świetnie się składa, bo przed Wami ukazują się dwie przecenione produkcje. Jedną z nich jest DuckTales: Remastered, a drugą Castle of Illusion (opisane w mini-recenzji poniżej).

W DuckTales dołączamy do Sknerusa w epickiej przygodzie na całym świecie, aby odkryć pięć legendarnych skarbów! Po drodze musimy zważać na złe czarownice i innych wrogów, którzy mają wielką ochotę sprawić nam psikusa. Nic jednak nie powinno nas powstrzymać przed podróżowaniem po różnych częściach świata z ukochanymi bohaterami Disney’a :)

dddd

Jeśli się pospieszycie, kupicie grę w promocji. Nie wiemy jak długo cena utrzyma się na poziomie 20-kilku złotych. Nie wiem jak Wy, ale ja już mam Disney’owskie cacuszko na swoim smartfonie :)

Pobierz w Google Play za 24,30 zł.

Castle of Illusion

eeee

Oto i kolejna propozycja od Disney’a. Castle of Illusion to gra, w której główną rolę odgrywa Myszka Mickey :) Wcielając się w postać Mickey, staramy się uratować uwięzioną Myszkę Minnie.

Zła wiedźma Mizrabel porywa Minnie. Tylko nasza myszka jest w stanie pokonać niebezpieczeństwa zamku. W tym celu zbieramy swoją odwagę i przemierzamy zaczarowane lasy, magiczne labirynty i inne skomplikowane miejsca, by zabrać Minnie od złych szponów Mizrabel.

eeeeee

Chcecie więcej? Nie ma sprawy. Odmówicie sobie jednego zestawu w znanej sieci fast foodów i gra jest Wasza :) Spieszcie się, bo promocja wkrótce może się skończyć! :)

Pobierz w Google Play za 24,30 zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button