AppSale – promocje w AppStore #164

164 odcinek cyklu AppSale będzie ubogi w ilość gier, jednak bogaty w ich jakość. Otrzymacie bowiem zaledwie 3 produkcje przecenione z kilku dolarów na kompletne zero, lecz będą to dzieł, które wyróżniają się w swojej kategorii. Jesteście ciekawi co dla Was mam? :)

Propozycje na dziś: Gems of Ra (przecena z $1,99 na zero), OTTTD (przecena z $0,99 na zero), oraz B-Squadron: Battle for Earth (przecena z $0,99 na zero).

Gems of Ra

qefe

Gems of Ra to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest takie układanie jednokolorowych obiektów, by te tworzyły co najmniej zestawy trzech identycznych bloczków.

Jak widzicie na załączonych screenach, w aplikacji spotkamy się z symboliką. To oczywiście bez znaczenia. Trzeba przyznać, że autorzy nie poskąpili bonusowych elementów, które zdecydowanie ułatwiają zabawę.

ewf

Oprawa graficzna jest specyficzna, jednak przypadnie do gustu fanom relaksacyjnych utworów i krajobrazów. Polecam grę ludziom, którzy lubią ruszyć głową :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

OTTTD

qefqef

OTTTD to znana i kochana przez wielu gra – przedstawicielka gatunku tower defense. Jeżeli przepadacie za walką z kolejnymi falami przeciwników, ustawianiem budynków obronnych w strategicznych miejscach na planszy, ta gra jest dla Was.

Dodatkowym elementem zachęcającym i odróżniającym apkę od innych jest zastosowanie postaci, która możemy przemieszczać po ekranie. Ów bohater bierze czynny udział w walce i pomaga nam w osiągnięciu sukcesu.

eqfqef

Co więcej – postać możemy ulepszać, dzięki czemu szybciej awansujemy do dalszych poziomów i będziemy mogli porywać się na zaawansowane misje.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

B-Squadron: Battle for Earth

Przepadacie za zręcznościówkami? Świetnie się składa, bo B-Squadron to świetna przedstawicielka tego gatunku. Zasiadając za sterami statku kosmicznego, przemierzamy wszechświat tocząc walki z naszymi odwiecznymi rywalami.

Akcja gry toczy się w 1970 roku. Naszą misją jest zbadanie kosmosu i zebranie wartościowych kryształków. Te nie są łatwe do zgarnięcia, bowiem wypadają z meteorytów. Nie dajemy za wygraną i szybko uczymy się sztuki przetrwania.

Podczas lotu napotykamy obce statki, chcące za wszelką cenę powstrzymać nas od działania. Tylko od nas zależy to, czy damy sobie z nimi radę.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button