Always On Time – kontroluj swój cykl

Always On Time to zdecydowanie aplikacja dla kobiet. Dzięki niej każda z Was będzie miała pod kontrolą swój cykl menstruacyjny. Narzędzie posiada wiele ciekawych funkcji, dzięki którym żadna nowinka nie umknie nawet najbardziej zabieganej dziewczynie. Wśród ciekawych opcji znajdziemy: katalog produktów, kalkulator menstruacyjny, najczęściej zadawane pytania, czat z użytkowniczkami, oraz wiele więcej.

Moim zdaniem każda nastolatka powinna prowadzić taki kalendarzyk, by nigdy nie została zaskoczona przez okres. Co więcej – na wizycie u ginekologa zawsze słyszymy pytanie o datę ostatniej miesiączki. Zamiast szukać notatnika, czy grzebać we własnej głowie, wystarczy otworzyć narzędzie studia Moblin i w ciągu kilku sekund znaleźć odpowiedź.

W kalkulatorze nie znajdziemy plusów i minusów ;) Należy w nim podać datę ostatniego okresu, oraz średnią długość jego trwania. Resztę zrobi za nas aplikacja. Każda kobieta może zajrzeć do Always On Time i sprawdzić za ile dni może spodziewać się miesiączki.

Skoro aplikacja jest sygnowana znakiem Always, nic dziwnego, że znajdziemy w niej katalog produktów. W zasadzie jest to fajna sprawa – zamiast biegać po sklepach i czytać etykiety, możemy samodzielnie, na ekranie własnego smartfona sprawdzić i dopasować towar do własnych potrzeb.

Jedną z ciekawszych opcji w opisywanej aplikacji jest połączenie z użytkowniczkami za pomocą Facebooka, bądź strony MyDziewczyny.pl. Myślę że każda wątpliwość, jaka siedzi w głowie zostanie rozwiana. Poza informacjami na tematy zdrowotne, można poplotkować o chłopakach, modzie i urodzie – to taki czat na wszystkie tematy.

Jeżeli nie chcecie się flagować za pomocą Facebooka, wejdźcie w często zadawane pytania – znajdziecie tam gotowe pytania i odpowiedzi specjalistów. Może akurat uzyskacie odpowiedź na nurtujące Was zagadnienie? :)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button