Alex: Mayan Mysteries – odkryj tajemnice Majów

Macie ochotę przeżyj przygodę, ale raczej nie chcecie ryzykować własnego życia? Żaden problem. Pobierzcie grę Alex: Mayan Mysteries, a na pewno nie będziecie żałować wydanych czterech złotych. Gotowi na poznanie tajemnic starożytnych Majów? No to ruszamy!

W opisywanej grze wcielamy się w wirtualnego archeologa o imieniu Alex. Pewnego dnia główny bohater apki wyrusza do starej budowli stworzonej przez starożytnych Majów, by odkryć ich największe tajemnice. Czy uda mu się wykonać zamierzone zadanie zależy, rzecz jasna, od nas samych, gdyż to my sterujemy wspomnianą postacią.

Alex: Mayan Mysteries to typowa gra platformowa. Dostajemy do dyspozycji ludzika, wirtualną konsolkę z trzema przyciskami na krzyż, a naszym celem jest unikanie wszelkiego rodzaju przeszkód i przechytrzanie napotkanych przez nas przeciwników.  Oczywiście, po drodze musimy też zbierać różnego rodzaju błyskotki, na przykład, świecące klejnoty.

Gra sama w sobie do trudnych nie należy. Przynajmniej na samym początku. Późniejsze levele są dużo bardziej skomplikowane, niż te początkowe. Ilość leveli przygotowanych przez autorów gry powinna być wystarczająca dla przeciętnego gracza. Czy dla maniaka także? Ciężko stwierdzić.

Oprawa graficzna czy dźwiękowa Alex: Mayan Mysteries nie powala na kolana. Gra wygląda ładnie, ale bez zbędnych fajerwerków. Zastosowane dźwięki mogłoby być dużo lepsze. Cóż, nie można mieć wszystkiego, prawda?

Alex: Mayan Mysteries do pobrania za ok. 4PLN w Marketplace

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button