LOT Mobile – Polskie Linie Lotnicze w wersji na Androida

Niecałe dwa tygodnie temu Polskie Linie Lotnicze zamieściły w Google Play swoją nową – a w zasadzie to pierwszą – aplikację przeznaczoną dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem. Postanowiliśmy przetestować najnowszy gadżet LOT-u i sprawdzić, jak sprawdza się w praktyce. Jesteście ciekawi do jakich wniosków doszliśmy po teście?

Program stworzony przez LOT już przy pierwszym uruchomieniu sprawia wrażenie bardzo dobrze zrobionego. Wszystko wygląda w nim schludnie i przejrzyście. Nie ma mowy o jakichkolwiek skomplikowanych opcjach czy zaawansowanych animacjach. Prostota, prostota i jeszcze raz prostota – to się chwali.

Dzięki LOT Mobile możemy dowiedzieć się o najnowszych promocjach, jakie przygotowały dla pasażerów Polskie Linie Lotnicze. Dzięki temu można być zawsze na bieżąco z ofertami, co przydać się powinno każdemu, kto często lata samolotem.

Poza wspomnianymi wyżej aktualnościami, LOT Mobile oferuje także funkcje pozwalającą na rezerwację lotu, odprawienie się online oraz sprawdzenie statusu danego połączenia lotniczego. Jednym słowem zawiera tylko i wyłącznie to, co powinien i nic poza tym.

Podczas testu ani razu nie zdarzyło mi się, by aplikacja odmówiła posłuszeństwa. Niemal od razu po jej zainstalowaniu wiedziałem, jak się w niej poruszać, by znaleźć to, czego szukam. Jeżeli zatem podróżujecie często LOT-em, a z internetu korzystacie przede wszystkim w smartfonie – LOT Mobile to dla Was absolutny „must have”.

LOT Mobile do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button