Aiko Island – kolorowa i wciągająca gra na iOS-a

Aiko Island to kolejna gra dostępna w AppStore, która, choć wygląda jak gra dla dzieci, potrafi zapewnić rozrywkę również i nieco starszym użytkownikom smartfonów. Produkcja studia IceFlame zauroczyła już ludzi na całym świecie nie tylko dość ciekawą fabułą i dużą ilością poziomów, lecz także wspomnianą już przez nas miłą dla oka oprawą wizualną. A czy Ty również od dzisiaj będziesz fanem tej gry? Przeczytaj nasz opis i przekonaj się, czy Aiko Island przypadnie Ci do gustu.

Zasady opisywanej przez nas gry można streścić w jednym zdaniu, bowiem nie zawierają one żadnych skomplikowanych elementów. Naszym zadaniem jest po prostu eliminowanie złych czerwonych stworków, które znajdują się na danej planszy, a pozostawienie jedynie tych dobrych, czyli niebieskich.

Oczywiście czasami zadanie będzie łatwe do wykonania i nie sprawi nam żadnych kłopotów. W późniejszych poziomach zaczynają się już jednak prawdziwe schody, gdyż nasi wrogowie są nieco lepiej uzbrojeni i nie dają się pokonać jedynie przy pomocy jednego prostego tapnięcia w ekran.

Dodatkowo, na ekranie zaczynają nam się pojawiać inne różnego rodzaju przeszkody, które mniej lub bardziej skutecznie przeszkadzają nam w osiągnięciu zamierzonego celu (zobacz: film na końcu tego wpisu).

Co bardzo ważne, do przejścia w Aiko Island jest aż 125 leveli. Tak więc grając w tę grę, nie masz prawa narzekać na nudę, nawet jeśli początkowe rundy nie sprawią Ci żadnych problemów.

Na popularność tworu ekipy ze studia IceFlame ma na pewno również wpływ bardzo solidnie przygotowana oprawa graficzna, która sprawia, że nie chce się wyłączać Aiko Island, nawet wtedy, gdy jeden z poziomów jest na tyle trudny, że pomału zaczyna nas irytować.

Mimo że opisywana przez nas gra nie jest bezpłatna, jej cena w AppStore wynosi 0,79 €, co na pewno jest kwotą, na jaką może pozwolić sobie każdy posiadacz sprzętu firmy Apple.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button