Adventure Xpress – bijatyka w rytmie ,,match 3″

Podejrzewam, że ,,macz trójek” macie już po dziurki w nosie. Jeżeli jednak nie cierpicie z powodu nadmiaru tego typu produkcji w sklepach z mobilnymi aplikacjami, pewnie zainteresujecie się niedawno odkrytą przeze mnie apką. Adventure Xpress od AdultSwim to bijatyka i ,,dopasuj 3″ w jednym. Wcielając się w rolę trochę leciwego listonosza z pakietem toreb na plecach, przemierzamy kolejne części wioski, by dostarczać przesyłki pod wskazany adres.

u

Problematyczna jest kwestia mieszkańców. Wśród nich znają się typy, których chyba nikt z nas nie chciał by spotkać na swojej drodze. Żeby dojść do wybranego miejsca i wypełnić misję, należy najpierw rozprawić się ze złodziejaszkami. W tym celu dobieramy odpowiedni typ broni oraz pancerz.

Broni nie wybieramy ,,na oko”. Musimy brać pod uwagę te przedmioty, które będą w stanie skutecznie załatwić naszego wroga. To samo tyczy się bloczków na planszy. Na jeden nasz ruch przypada kontratak  przeciwnika. By zadać cios, należy połączyć co najmniej trzy identyczne klocki. Im więcej uda nam się ich skombinować, tym lepszy atak z tego wyniknie.

Przechwytywanie

Autorzy umożliwiają graczom poruszanie nie tylko tych bloczków, które mają być zbite, ale także każdą dostępną sztukę na ekranie. Umożliwia to tworzenie kombosów, które w efekcie dają porażające obrażenia.

Z czasem, wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, otrzymujemy szansę na korzystanie w power-upów. Zbieranie do jednego ,,wora” odpowiednich kolorystycznie bloków umożliwia wykonanie specjalnego ciosu, który jest zdecydowanie silniejszy od poprzednich.

aa

Walutą w grze są złote monety, oraz zielone banknoty. Te pierwsze możemy zarobić podczas walk bez większego problemu. Zielone też dają się złapać, ale bardzo rzadko. Ostatecznie zostajemy zachęceni do wykupienia szmalu za prawdziwe pieniądze, czemu oczywiście się nie dajemy, wiedząc, że świetnie poradzimy sobie grając za free ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close