Nuts! – pobiegaj sobie po leśnych drzewach

Nuts! to gra zręcznościowa, która w iOS-owskim sklepie znajduje się obecnie na przecenie. Fabuła jest smutna – dwie zakochane wiewiórki postanowiły zrobić sobie piknik. Zabrały ze sobą kocyk wraz z koszem pełnym smakołyków. W pewnej chwili podłe ptaszysko porwało całe zaopatrzenie i porozrzucało po lesie. Naszym zadaniem będzie odzyskanie wszystkich fantów.

Produkcja studia Limbic jest wyjątkowo słodka i wciągająca. Musimy być bardzo czujni, by podczas wspinaczki na wysokie drzewa, nie spotkać się w wystającą gałęzią. Do dyspozycji mamy trzy życia. Bonusy w grze pozwalają na praktycznie niekończące się rozwijanie postaci i jej możliwości.

gra

Swoją zabawę zaczynam na liściastym drzewie. Wiewiórka pędzi jak szalona – nie ma szans na zatrzymanie jej. Jednym z naszych celów, jest zbieranie monet, które porozrzucane są po różnych częściach pnia. Nie jest to proste, gdyż każde spotkanie z gałęzią, kończy się dla nas utratą jednego serduszka. Należy więc tak manewrować urządzeniem, by ciągle trafiać na puste pole pomiędzy gałązkami.

Co pewien czas będziemy mieć okazję na zbieranie fantów, oraz power-upów. Najlepszym power-upem jest ognista kula. Pozwala ona na przyspieszenie prawie do prędkości światła, z dodatkową nieśmiertelnością na parę sekund. Takie kule znajdziemy na drzewie, bądź w sklepie. Za zebrane monety możemy kupić sobie ulepszenia, które umożliwią lepsze osiągnięcia.

gra2

Przed rozpoczęciem gry otrzymujemy kilka misji do wykonania. Jeżeli nam się powiedzie, otrzymujemy dodatkowe premie. Zadania mogą polegać na przebiegnięciu na przykład 100 metrów, zebraniu określonej ilości suvenirów, bądź omijaniu monet przez kilkanaście metrów. Ciekawie i z zamysłem.

Muszę powiedzieć, że aplikacja była do tej pory płatna, więc nie miałam okazji przyjrzenia się jej możliwościom bliżej. Teraz, kiedy jest dostępna za friko, mogę powiedzieć, że nawet wydanie kilku dolarów nie poszłoby na marne. W Nuts! można grać godzinami!

icon
Nuts!: Infinite Forest RunLimbic Software, Inc.GamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close