All Guns Blazing – debiut strzelanki od Mobile Gaming

All Guns Blazing pojawiło się w AppStore przed kilkunastoma minutami. Produkcja studia Mobile Gaming to strzelanka z prawdziwego zdarzenia. Wcielając się w rolę mafiozy, toczymy walki z ulicznymi gangsterami, narażając własne życie. Oczywiście niczego nie robimy za darmo. Każda podjęta interwencja to zarobek dla naszej firmy.

Strzelanka charakteryzuje się bardzo dobrą grafiką i szeroko rozumianymi możliwościami ulepszania zarówno postaci, jak i amunicji. Wśród dostępnych broni znajdziemy karabiny, granaty, kastety i wiele, wiele innych. Wraz z postępami w grze i osiąganiem kolejnych poziomów doświadczenia, zyskujemy również możliwość ulepszania konkretnych aspektów swojego życia. I tak punkty możemy dodać do biznesu, ataku, obrony, itp.

Jak pewnie się domyślacie, w tytule występują mikropłatności. Tutaj akurat mamy do czynienia ze sztabkami złota, które zarówno przyspieszają procesy, jak również umożliwiają szersze zakupy. Da się bez nich obejść, jednak wymaga to cierpliwości.

Jeżeli na placu walki umrzemy, będziemy mogli ,,wykupić” swoje życie za odpowiedni haracz. W przeciwnym razie zmuszeni zostaniemy do odczekania odpowiedniej ilości minut.

Sama akcja jest dynamiczna i przyjemna. Trochę zbyt mocno twórcy zautomatyzowali głównego bohatera, gdyż ten dosłownie wszędzie porusza się bez naszej pomocy. Wyjątkiem jest zdecydowanie o kierunku przemieszczenia się w celu zabicia określonej liczby wrogów. Nasze zadanie w zasadzie ogranicza się do przytrzymywania palca na ekranie (oddawania serii strzałów), oraz wybierania dodatkowych broni spośród tych widocznych na dolnym pasku produkcji.

Aplikacja z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym krwawe jatki. Skoro jesteśmy mafiozami, to ze śmiercią musimy być pogodzeni. Co więcej – to właśnie do nas należy decyzja o pozostawieniu kogoś przy życiu, bądź uśmierceniu go na miejscu.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button