Inventioneers – graj, myśl i twórz poziomy!

Darmowa wersja produkcji studia Filimundus co prawda jest dość ograniczona, lecz możliwość jej przetestowania umożliwia zakochanie się w dziele i chętne wykupienie pełnej wersji. Inventioneers to nie tylko kolejna gra logiczna, czy konstruktor. To przede wszystkim szansa na rozwijanie własnej wyobraźni, ćwiczenie umysłu, a także fantastyczną zabawę ze znajomymi.

Opisywana wersja tytułu zawiera jeden odblokowany epizod, w którym celem gracza jest uratowanie kotka uwięzionego w różnych miejscach. Biedna staruszka nie jest w stanie zdjąć swojego pupila, więc do gry wkraczamy my. Wraz ze swoim podopiecznym korzystającym z suszarki, pomagamy kobiecie w sprowadzeniu malucha na ziemię.

Produkcja wymaga od gracza skupienia i przemyślenia każdego kroku. W niektórych poziomach wystarczy poprzestawiać trochę obiektów na planszy, by osiągnąć sukces, w innych natomiast konieczne jest dołożenie czegoś ze swoich zapasów. Każdą planszę możemy przejść z maksymalnie 3 gwiazdkami, które zbieramy z miejsca akcji.

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość tworzenia własnych leveli. Dysponujemy ogromnym arsenałem produktów, które odpowiednio użyte, są w stanie sprawić problem wielu naszym znajomym. Rejestracja konta zajmuje 10 sekund, a radość z robienia własnych plansz pozostaje nie wiele godzin. Dzieląc się swoim dziełem z przyjaciółmi, mamy okazję na przetestowanie ich inteligencji i wykazanie się swoimi zdolnościami.

Stawiam, że większość osób, które co pewien czas przeznaczają kilka złotych na aplikacje mobilne, po przetestowaniu apki z tego wpisu zdecyduje się na wykupienie pełnej wersji. W mojej opinii zdecydowanie warto. Sprawdźcie sami!

Gra prezentuje się zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo wybornie. Co prawda robienie własnych leveli już w kilku tytułach przerabialiśmy, lecz nie na takim poziomie, jak tutaj ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
InventioneersFilimundus ABEducationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button