Aaangry Mouse – tańcząca mysz, wyglądająca na mega szczura

Jesteście muzycznie uzdolnieni? Lubicie czasem potańczyć, tworzyć choreografie i dopasowywać do nich muzykę? Aaangry Mouse to produkcja skierowana dla najmłodszych Czytelników appsblog.pl, umożliwiająca zabawę z Panem Myszą – królem dyskotek. Sprawdźcie swoje umiejętności dopasowywania ruchu do rytmów muzyki na tym śmiesznym zwierzaku.

Tytuł aplikacji wskazuje na to, że główną bohaterką produkcji jest mysz. Moim zdaniem twórcy apki nigdy nie widzieli na oczy myszy, skoro wielkiego szczura nazywają maleńkim, myszowatym gryzoniem. Tak czy inaczej – na ekranie ukazuje nam się szczur (będę się tego trzymać), który stoi w progu wejścia do nocnego klubu. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby jego sprawne ciałko poruszało się w odpowiednim rytmie. Do dyspozycji mamy wiele różnych pozycji, które gryzoń może przyjąć.

Dodatkowo mamy szansę na zmianę muzyki, oraz ustawienie świateł. Dookoła nas kłębią się inne zwierzaki, pragnące wejść na imprezę. Aaangry Mouse to kolejna aplikacja, w której możemy dotykać głównego bohatera, bić go i patrzeć na zabawne reakcje – coś na miarę Talking Pierre the Parrot.  Jeżeli przyjmiemy, że takie aplikacje są przeznaczone dla naszych dzieci (czego ja jestem przeciwnikiem), możecie oddać paskudnego szczura w rączki najmłodszych. Ja natomiast ciągle obstaję przy swoim – maluchy powinny oglądać bajki typu ,,Bolek i Lolek”, a nie szczurze wygibasy pod nocnym klubem.

Pobierz Aaangry Mouse za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button