A1 SD Bench – sprawdź prędkość swoich pamięci

W każdym telefonie posiadamy kilka rodzajów pamięci. Zazwyczaj są to wbudowana pamieć na pliki, zewnętrzna karta MicroSD, wbudowana pamięc dla systemu oraz pamięć RAM. Każda z nich charakteryzuje się różnymi predkościami odczytu – najlepiej jak najwyższymi. Czasem warto sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z naszym telefonem – zwłaszcza w momencie gdy nawet przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło.

unnamedCA6IF3VD unnamedCAG8STW9

Aplikacja pozwala na mierzenie prędkości na kilka sposobów: szybki, długi, losowy odczyt i zapis oraz dokładny (po ponownym uruchomieniu, gdy system będzie w miarę 'czysty’).  Obsługuje także urządzenia zewnętrzne podłączone pod USB. Aplikacja po testach pokazuje nam rozmiar pamięci oraz stan wolnego miejsca, a poniżej prędkości odczytu i zapisu.

Istnieje także zakładka Results, na której to możemy porównać swoje urzadzęnie z innymi. Najciekawsze wydają się porównania tego samego modelu, gdzie u mnie różnica między moim, a najszybszym wynosiła ponad 20%. Jak widać – ktoś potrafił bardzo dobrze ustawić swój system, lub po prostu trafił na dobrego ROM’a i robił testy bezpośrednio po instalacji systemu. Niestety A1 wyświetla tylko stronę internetową, na której możemy porównać sobie te wyniki. Szkoda, przydałby się jakiś przyzwoity interfejs. Wygodniej jest przeglądać tę stronę na kompuetrze pod TYM linkiem.

Aplikaci A1 SD Bench raczej nie można nic zarzucić – nie sprawiała kompletnie żadnych problemów podczas jej wielokrotnego użytkowania. Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button