40 Snakes – 40 odmian wężowego szaleństwa

Wszyscy fani ,,snejka” będą zachwyceni grą studia Kylinworks. 40 Snakes to czterdzieści różnych odmian znanej produkcji z wężem w jednym miejscu. Apka powinna się spodobać zarówno fanom klasycznych rozwiązań, czyli standardowego Snake bez udziwnień, jak również żądnym przygód weteranom znanej gierki.

Autorzy co prawda zaopatrzyli swój twór w mikropłatności, jednak przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości, jesteśmy w stanie bawić się za darmochę. Jakie możliwości daje nam 40 Snakes? O tym przeczytacie poniżej.

Nie jest do końca prawdą, że 40 Snakes zawiera 40 różnych odmian ,,snejka”. Fakt jest taki, że możemy tę liczbę pomnożyć przez dwa, bo każdy z leveli możliwy jest do ulepszenia o przyspieszoną wersję.

Sterowanie odbywa się w wygodny sposób, bo za pomocą przeciągania palca w cztery strony. Wąż reaguje prawidłowo na wszystkie nasze gesty – porusza się szybko i bez żadnego opóźnienia.

Walutą w grze są jabłka. Nie chodzi tu o zebrane w trakcie gry fanty – te swoją drogą – dają szansę na zdobycie wysokiej liczby punków. Interesujące nas owoce zostają nam przyznane po spełnieniu wyznaczonych z góry zadań. Przykładowo – 5 jabłek za zebranie 10 czerwonych obiektów na planszy.

Na start autorzy dają nam darmowe 4 rodzaje gry. By odblokować kolejne, musimy zapłacić haracz w postaci np. 70 jabłuszek. Jest to fajny i zarazem sprytny sposób na zmobilizowanie graczy do aktywnej rozgrywki.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to nie mam zastrzeżeń. Lubię klasycznego Snake, ale ten również przypadł mi do gustu. Jest co prawda bardziej kolorowy (w ogóle ma kolory!) i bajkowy, ale dalej ciekawy.

Wśród różnorodnych gier znajdziemy między innymi: ślizganie się po lodzie, zjadanie jabłek, które następnie zamieniają się w niebezpieczne głazy, planszę zabudowaną murami, oraz wiele innych. Możecie być pewni, że jak wejdziecie do świata 40 Snakes, ciężko będzie Wam się z niego wydostać :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button