Wygodne ekrany blokady dla systemu Android

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla wszystkich, którym znudziły się już standardowe ekrany blokady w systemie Android. Oprócz tego przedstawiła aplikację „Animated 3D Origami”, dzięki której przekonacie się, że dalekowschodnia sztuka składania papieru wcale nie musi być trudna oraz „CalCube”designerski program do zarządzania kalendarzem.

„Animated 3D Orgiami” to aplikacja dla wszystkich, którzy do tej pory nie mieli styczności lub kiepsko radzili sobie z papierowymi rzeźbami. Twórcy programu w prostych krokach dosłownie pokażą, jak z kwadratowej kartki stworzyć kwiatki, zwierzaki i inne ciekawe obiekty.

20140703-oa-odc-91.Still009

Minimalistyczny design kalendarza „CalCube” sprawia, że nie mamy problemu z odnalezieniem się w jego opcjach i możliwościach. Ciekawa estetyka i informacje pogodowe to kolejne zalety, właściwie jedyną wadą programu jest jego cena wynosząca prawie dwa euro.

W pojedynku spotkały się natomiast programy zastępujące standardowe ekrany blokady w systemie Android. Obie aplikacje mają minimalistyczny design i pozwalają wygodnie zarządzać powiadomieniami wyświetlanymi na zablokowanym pulpicie. Angelika porównała aplikacje „Echo Notification Lockscreen” i „SlideLock Locker”

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button