3D Mahjong Mountain- chińska gra logiczna na iOS-a

Graliście kiedyś w bardzo popularną chińską grę logiczną Mahjong? Jeżeli tak, to na pewno powinniście zainteresować się opisywaną przez nas w tym wpisie trójwymiarową produkcją. A jeżeli nie, to tym bardziej zachęcamy do przeczytania naszego wpisu, bo być może zachęcimy Was do treningu Waszych szarych komórek.

Zasady gry w Mahjong nie należą do skomplikowanych. Jako gracze musimy bowiem jedynie szukać na planszy dwóch takich samych tabliczek i usuwać je – jedna po drugiej, aż w końcu pozbędziemy się wszystkich. Mimo wszystko, Chińczycy bardzo pasjonują się opisywaną przez nas grą logiczną, gdyż potrafi ona zająć naprawdę sporo czasu, a do tego umożliwia trening naszego mózgu.

W Mahjong Mountain mamy do czynienia z klasyczną wersją gry, tak więc możecie być spokojni o to, że nie będziecie musieli po raz kolejny usuwać aplikacji, która okazała się dziwną podróbką oryginalnego Mahjonga.

Co w takim razie wyróżnia opisywaną przez nas grę od konkurencyjnych produktów?  Przede wszystkim możliwość gry w trybie kampanii składającej się z dziewięciu leveli w trzech poziomach trudności. Nie można też zapominać o ciekawie prezentującej się trójwymiarowej grafice, która nie jest często spotykana w grach tego typu.

Niestety, w Mahjong Mountain nie mamy możliwości polepszania swoich wyników. Oznacza to, że przejście każdego poziomu jest tak samo punktowane (bez względu na to, w jakim czasie uda nam się go rozwiązać), co na pewno zabiera sporo zabawy związanej z pobijaniem własnych rekordów.

W naszym opisie musimy też napisać o tym, iż w aplikacji studia Mobivention brakuje ładnie brzmiącej muzyki orientalnej, którą spotkać można w innych Mahjongach dostępnych w AppStore. Mimo wszystko trójwymiarową wersję chińskiej gry logicznej polecić możemy z czystym sumieniem każdemu, kto lubi od czasu do czasu zagrać w nieco ambitniejsze produkcje.

3D Mahjong Mountain pobierzecie STĄD.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button