Paw Me – graj ze swoim kotem na ekranie mobinego urządzenia!

Jeżeli posiadacie w domu kota, to z pewnością chwilami zaśmiewacie się, kiedy Wasz pupil próbuje wszystko dookoła ,,pozabijać”. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się aplikacja Paw Me od Cloudcom, która dosłownie hipnotyzuje kociaka i sprawia że ten okupuje smartfona do czasu pokonania wszystkich potwornych rywali na płaskim ekranie, czyli w zasadzie do rozładowania baterii.

Autorzy zaoferowali kilka trybów gry: kot może bawić się sam, może rywalizować na jednym ekranie z innym kotem, ze swoim panem, bądź na dwie łapki. Kiedy wszystko się już uruchomi, nie tak prosto będzie wrócić do głównego menu (na pewno kot będzie miał z tym problem). Zastosowano specjalną blokadę, którą można aktywować dopiero po wykonaniu odpowiedniego gestu.

Po ekranie latają sobie nakręcone myszki. Jedno padnięcie w zwierzaka powoduje jego rozpłynięcie się i pojawienie kolejnego. Górny pasek pokazuje, jaką ilość ofiar nasz kot ma na swoim sumieniu. W statystykach możemy sprawdzić poziom dokładności swojego kota, czyli na ile pacnięć przypadła dana liczba myszek.

Gra jest sprawdzona przez mojego kota i zdecydowanie nadaje się dla kocich móżdżków. Jeżeli macie w domu wariata, dajcie mu urządzenie na pod łapki, a z pewnością będziecie mieć go z głowy na długi czas.

W aplikacji można zmieniać tła i wygląd myszek. Kilka opcji jest darmowych, za resztę należy zapłacić w systemie mikropłatności. Poniżej znajdziecie linki do wersji lite, jednak jeżeli macie ochotę na sprawienie swojemu kotu świątecznego prezentu, możecie pokusić się o pełną wersję i wydać na nią mniej niż 5 złotych :)

Co tu pisać o szacie graficznej – jest taka, by kota zachęcić. W zasadzie zachęci również człowieka, bo i ,,człowieki” mają szansę na rywalizację między sobą. Dźwiękowo jest delikatnie i sympatycznie, więc całokształt wychodzi zdecydowanie na plus!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button