Batman: Arkham City Lockdown – smartfonowa gra z człowiekiem-nietoperzem

Nikomu z naszych Czytelników na pewno nie trzeba przedstawiać Batmana, czyli komiksowej postaci, która w przebraniu nietoperza ratuje świat przed różnego rodzaju złoczyńcami. Być może jednak nie wszyscy mieli już okazję zobaczyć smartfonową grę „Batman: Arkham City Lockdown”, dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć ten wpis, by nieco Wam przybliżyć najnowszą produkcję z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej.

Batman: Arkham City Lockdown to kolejna gra stworzona na smartfony, która posiada oprawę graficzną, jakiej nie powstydziłaby się żadna gra na konsole czy tradycyjne PC-ty. Nie od dziś wiadomo jednak, że trójwymiarowa grafika to nie wszystko, czego potrzebują użytkownicy sprzętu z iOS-em. Czy możemy więc uznać opisywaną przez nas produkcję za udaną? Przeczytajcie sami dalszą cześć tego wpisu, a będziecie w stanie sami odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Oczywiście nie musimy pisać, kto jest główną postacią Batman: Arkham City Lockdown. Już sama nazwa mówi nam bowiem, że przyjdzie nam sterować człowiekiem-nietoperzem, który – jak nietrudno się domyślić – po raz kolejny będzie musiał stawić czoła swoim wrogom starającym się przejąć kontrolę nad światem.

Niestety, w tworze Warner Bros brakuje jakiejkolwiek sensownej fabuły, a nasze zadanie ogranicza się do wspomnianych już przez nas pojedynków. Wprawdzie nasi przeciwnicy z biegiem czasu stają się coraz trudniejsi, ale nawet początkujący gracz nie powinien mieć problemu z przejściem całej gry – nawet za jednym zamachem, co oznacza, że gra w Batman: Arkham City Lockdown po pewnym czasie staje się nudna i raczej nie chce się jej dłużej używać.

Do atutów kolejnej produkcji z Batmanem w roli głównej można na pewno – poza grafiką – zaliczyć również dodatki dla fanów człowieka-nietoperza. W Batman: Arkham City Lockdown możemy, na przykład, przeczytać szczegółowe opisy poszczególnych bohaterów z komiksu, a także ustawić na swoim telefonie jedną z kilkunastu dostępnych, specjalnych tapet.

Minusem opisywanej przez nas gry jest też z pewnością jej cena. W AppStore za produkcję Batman: Arkham City Lockdown musimy zapłacić bowiem aż €4.99, co jest sporą ceną, biorąc pod uwagę, wszystkie wymienione przez nas wady gry od Werner Bros.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button