3D Earth HD – piękna aplikacja pogodowa na iOS

Jeżeli szukacie ciekawej i przede wszystkim dobrej aplikacji pogodowej, mogę Wam z czystym sumieniem polecić 3D Earth HD. Co prawda narzędzie jest płatne, ale jak chce się mieć coś porządnego i sprawdzalnego, lepiej dołożyć kilka złotych i mieć pożytek przez lata.

Poza tym, że aplikacja wyróżnia się wyglądem, daje możliwość kontrolowania warunków pogodowych w dowolnych miejscach świata. Dostępne są tryby 48 godzinne, oraz 15-dniowe. Sprawdzalność prognoz jest wysoka – przetestowałam i mogę powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłam.

Główny ekran programu jest przejrzysty i wręcz kosmiczny. Widoczna jest planeta, wokół której krążą gwiazdy. Przeciągając palcem po globie, możemy wędrować w różne zakątki świata, monitorując przy okazji część świata, na której panuje noc, bądź dzień.

W ustawieniach wyznaczamy swoją lokalizację, oraz wybieramy takie miasta, które interesują nas długoterminowo. Jeżeli mieszkacie w Warszawie, a wkrótce wybieracie się do Krakowa, możecie jednocześnie widzieć prognozę dla obu miast.

Wśród danych znajdą się informacje o zachmurzeniu, prędkości wiatru, kącie nachylenia słońca, szerokościach i długościach geograficznych, temperaturze, opadach, oraz wielu innych czynnikach.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo wygodne. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że autor (Dmitry Alaev) nie narzuca użytkownikom jednostek pomiaru. W ustawieniach możemy zmienić tryb 12 na 24-godzinny, mile na kilometry, oraz wiele więcej.

Pogodą możemy dzielić się ze znajomymi za pomocą portali społecznościowych, bądź maila. Warto jest poczekać chwilę na promocje. Jeszcze kilkanaście dni temu narzędzie można było nabyć za darmo. Obecnie cena wróciła do normy – $2,99. Właśnie z tego względu w cyklu AppSale zwracam uwagę, by jak najszybciej kusić się na oferowane przez nas aplikacje, bo bardzo szybko wracają do swoich poprzednich cen :)

icon
POCKET RADAR weather forecastDmitry AlaevWeatherBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button