Home » iOS » Aplikacje na iOS » Wallpapers for iOS 7 – odpicuj swój ekran

Wallpapers for iOS 7 – odpicuj swój ekran

Jeżeli poszukujecie wysokiej jakości tapet na swoje jabłuszkowe urządzenia, powinniście zajrzeć do Wallpapers for iOS 7. Aplikacja umożliwia przeglądanie i zapisywanie tysięcy różnotematycznych tapet na rolce aparatu.

Tapety w Wallpapers for iOS 7 pogrupowane są w siedem kategorii. Znajdziecie tam między innymi motywy abstrakcyjne, bajkowe, science – fiction, zwierzęce, sportowe,  związane z naturą, oraz wakacjami. Innymi słowy: dla każdego coś dobrego.

Wśród tapet abstrakcyjnych znajdziecie takie, które są kolorowe i nie da się ich przypisać do żadnej innej grupy. Co powiecie na tablicę z literkami, która jest znana wszystkim z gabinetów okulistycznych? A może interesują Was esy-floresy wymalowane na ekranie urządzenia?

Jeżeli jesteście fanami przeróżnych bajek i komiksów, najlepiej odnajdziecie się w kategorii ,,Cartoon”. Znane postaci mogą zagościć na Waszych ekranach za damochę. Oczywiście jakość prezentowanych tapet jest bardzo wysoka – z pewnością nie znajdziecie tam wypikselowanych zdjęć.

Fani zwierzaków zakochają się w motywach ,,animals”. Nie ma chyba zwierzaka, który nie zagościłby w tej kategorii tematycznej. Każdego dnia możecie zmieniać ekran swojego iPhona i cieszyć się nowymi widokami 😉

Aby ustawić zdjęcie jako tapetę, wystarczy zezwolić aplikacji na korzystanie ze zdjęć. Po wybraniu interesującego nas motywu, klikamy przycisk ,,save”. Program automatycznie zapisze fotkę na rolce aparatu i umożliwi jej późniejsze wykorzystanie.Kiedy już zapiszemy obraz, wystarczy wejść do galerii i ustawić dane zdjęcie jako tapetę.

Pobierz narzędzie za darmo w AppStore.

Jeżeli poszukujecie wysokiej jakości tapet na swoje jabłuszkowe urządzenia, powinniście zajrzeć do Wallpapers for iOS 7. Aplikacja umożliwia przeglądanie i zapisywanie tysięcy różnotematycznych tapet na rolce aparatu. Tapety w Wallpapers for iOS 7 pogrupowane są w siedem kategorii. Znajdziecie tam między innymi motywy abstrakcyjne, bajkowe, science – fiction, zwierzęce, sportowe,  związane z naturą, oraz wakacjami. Innymi słowy: …

Jakość
Wygląd aplikacji
Przydatność

Polecamy!

Podsumowanie: Aplikacja zawierająca tysiące różnorodnych tapet. Wybierz kategorię, która Ci interesuje i ciesz się nowoczesnymi motywami na ekranie swojego iSprzętu ;)

Ocena Użytkowników: 5 ( 1 głosów)
97

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*