Duck & Roll – muzykalny kaczor

Rodzice głównego bohatera (kaczora) od zawsze byli związani z muzyką klasyczną. Marzyli o tym, aby ich syn również podążał tą drogą. Ku ich niezadowoleniu, kaczor pokochał rocka i nie wyobraża sobie życia bez niego. Nie interesują go krytyczne słowa, jakie kaczorzycza wypowiada. Duck & Roll to gra, w której gracz musi wykazać się szybkością i precyzją. Niech rock będzie z Wami!

Gra podzielona jest na różne levele, które są tak naprawdę kolejnymi utworami muzycznymi. W każdym przypadku na ekranie swojego urządzenia widzicie zespół rock-kaczora, który gra i śpiewa jednocześnie. Wasze zadanie nie będzie polegało na tworzeniu muzyki – interesują Was jedynie … gwiazdy!

Podczas gdy kaczor tworzy, na wyświetlaczu pokazują się wzory gwiazdek. Chwilę później z dołu ekranu zaczynają napływać kolejne złote elementy, które wpasowują się dokładnie do wykreskowanych pól. Zadanie gracza polega na kliknięciu w gwiazdę w najbardziej dogodnym momencie. Kiedy to zrobić? Wtedy, gdy gwiazdka idealnie będzie nakładać się na wzór. Jeżeli się spóźnicie, nie uzyskacie punktów, a obiekt zacznie spadać.

Jedna gwiazdka to nic. Co będzie, kiedy na ekran będą wpadać dziesiątki takich złotych elementów? Nie będziecie wiedzieć, co zrobić z własnymi palcami.

Każdy następny etap charakteryzuje się dodatkowymi utrudnieniami. Spotkacie się z gwiazdami, które będziecie musieli przeprowadzić z wzoru do wzoru, przesuwając palcem po ekranie. W innym etapie natomiast Wasze palce posłużą jako nóż, którym będziecie przecinać kolejne gwiazdy.

Podsumowując: zabawna, rockowa i przyjemna aplikacja, która umożliwia wyćwiczenie palców do granic możliwości. Oczopląs również może się zdarzyć;)

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button