Gry na iOSiOSPłatne

Toy Defense 3: Fantasy – obroń swoją twierdzę przed smokami

Wszyscy fani gier z kategorii Castle Defense, powinni być zachwyceni produkcją z tego wpisu. Toy Defense 3: Fantasy to świetna propozycja dla tych, którzy nie lubią monotonnych gier. Tu ciągle się coś dzieje, wrogowie atakują z każdej strony, a my musimy zrobić wszystko, aby powstrzymać ich od zniszczenia naszej twierdzy.

Aby tego dokonać, należy najpierw odpowiednio uzbroić swoje terytorium. Do tego przydadzą się armaty, strzelcy, oraz wiele innych. Toy Defense 3: Fantasy zapewni Wam świetną rozrywkę przez wiele godzin.

Podłe smoczyska starają się dopaść Wasz zamek. Aby temu zapobiec, warto zapauzować grę i za pieniądze, które otrzymaliśmy na starcie zbudować pierwszą bazę, z której wystrzeliwane będą pociski. Najlepiej stworzyć ją najbliżej wroga, aby mieć szansę na dobudowanie kolejnych w momencie, gdy ta obrona zawiedzie.

W grze możecie ulepszać swoje obiekty. Za zarobione pieniądze, oraz za walutę specjalną macie okazję zwiększać zasięg wystrzałów, bądź spowodować, że zadawane obrażenia będą silniejsze.

Specjalnymi bonusami w produkcji są spadające meteoryty. Wyznaczcie miejsce na planszy, które jest najbardziej narażone na atak i sprowadźcie tam kosmiczny obiekt.

Nie myślcie, że raz postawione armaty będą wieczne. Wrogowie posiadają broń i używają jej bez skrupułów. Jeżeli zauważycie, że linia życia mocno spada, szybko naprawcie zniszczony obiekt, aby dalej nadawał się do użytku. Koszty naprawy są stosunkowo niskie, w porównaniu z zakupionym arsenałem broni. Polecam!

icon
Toy Defense Fantasy Creeps TDMelsoftGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Rewelacja!

Gra obronna, w której walczycie z kolejnymi falami przeciwników. Uzbrajacie swój teren jak tylko możecie, aby wrogowie nie przedarli się do twierdzy.

Tagi

Podobne

Close