Bird Mania – ptasie szaleństwo

Ostanie kilkanaście dni można nazwać ,,bird-manią”. Wszystko dzięki grze Flappy Bird, która w ostatnim czasie zyskała niesamowitą popularność, a następnie została usunięta. Produkcja z dzisiejszego wpisu będzie miała tylko jedno wspólne z ,,Flappy – hiciorem” – ptaka, jako głównego bohatera.

Bird Mania to produkcja, w której gracz wciela się w postać kolorowego ptaszka. Jego zadaniem jest zbieranie gwiazdek i unikanie zderzeń z innymi zwierzętami. Polecam!

Wielkim plusem aplikacji jest wbudowany język polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie zadania i być pewnymi, że prawidłowo zrozumieliśmy ostrzeżenia.

Trzymając palec z prawej strony ekranu, sterujemy głównym bohaterem, poruszając nim w górę, w dół, w prawo, oraz w lewo. Naszym największym celem jest zbieranie gwiazdek, które są poustawiane na ekranie w zabawne łuki. Podczas gry przyjdzie nam się z pewnością zmierzyć z dużą ilością przeszkadzajek. Wśród nich spotkacie drzewa, wściekłe osy, oraz inne ptaki.

Zderzenie z każdą przeszkodą skutkuje natychmiastowym przerwaniem gry i rozpoczęciem jej od nowa. Najważniejsze jest to, aby uzyskać na największą ilość punktów. W głównym menu można w każdej chwili sprawdzić statystyki i poprawiać wyniki.

Jeżeli chodzi o szatę graficzną i sterowanie, to pierwsze jest całkiem w porządku, a drugie powinno być bardziej dopieszczone. Kiedy odrobinę wyjedziemy palcem za połowę ekranu, urządzenie nie łapie naszego ruchu. Z lewej strony spotkacie się z przyciskiem, który umożliwia włączenie turbo-doładowania podczas lotu.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button