AndroidDarmoweGry na Androida

Toy Car Parking 2014 – parkowanie… zabawkowym samochodem

Parkowanie samochodem zdalnie sterowanym wydaje się być prostsze, niż w przypadku standardowego auta. Wszystko ze względu na gabaryty zabawek oraz to, że nie musimy się przesadnie martwić o lakier. Gra Toy Car Parking 2014 udowadnia jednak, że wcale najmłodsi nie mają łatwego życia, kiedy muszą zaparkować swoim samochodzikiem na przygotowanym przez mamę miejscu.

W grze Toy Car Parking 2014 przychodzi nam parkować w wyznaczonym miejscu zdalnie sterowanym samochodzikiem. Rozgrywka wygląda w prosty sposób – dostajemy do dyspozycji pojazd, ustalony jest punkt, w którym musimy naszą zabawę umieścić  i przychodzi czas na kombinowanie. Początkowo postawione przed nami zadania nie są trudne do zrealizowania. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej. Do tego stopnia, że nawet kierowcy z wieloletnim doświadczeniem będą mogli odczuwać problemy.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas 60 poziomów do przejścia. W każdym z nich możemy sprawdzić się jako posiadacze różnych typów pojazdów, począwszy od wyścigówek, a kończąc na ciężarówkach czy samochodach terenowych.

Sterowanie w Toy Car Parking 2014 odbywa się przy pomocy wirtualnych przycisków. Zamieszczone klawisze po lewej stronie ekranu służą nam do skręcania, natomiast pedały – do dodawania gazu bądź hamowania. Nie zabrakło też miejsca dla „wajchy”, dzięki której możemy wybrać bieg wsteczny lub zdecydować się na jazdę do przodu.

Pod względem graficznym Toy Car Parking 2014 niczym szczególnym się nie wyróżnia. Plansze wyglądają kolorowo, ale nie są pozbawione wyraźnych wad. Na szczęście gra jest darmowa, tak więc nie trzeba wydawać ani złotówki, by pobawić się dobrze chociaż przez kilka minut.

Pobierz Toy Car Parking 2014 za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close