DarmoweGry na iOSiOS

Sugar Roll – uciekaj z wyspy ile sił w … piłce

Sugar Roll to przyjemna i kolorowa platformówka, w której wcielamy się w rolę ludzika podobnego do klauna. Ów młodzieniec z czerwonym nosem na w planach wydostanie się z niebezpiecznej wyspy, na której królują zwierzęta. W tym celu korzysta z różnych, często dziwnych środków transportu. Naszym celem jest pomaganie mu w osiąganiu kolejnych poziomów.

W grze dostępne są 4 światy, które łącznie zawierają 48 poziomów. To spora liczba jeżeli chodzi o tego typu grę. Wraz ze wzrostem numeracji leveli, rośnie również ich poziom trudności. W efekcie zdarza się, że jedną planszę poprawiamy nawet kilka razy.

Wśród przeszkód należy przede wszystkim wyróżnić zwierzęta (jeże, króliki, małpy, bobry, tygrysy i inne). Po ominięciu ich (bądź załatwieniu przy pomocy kulek ognia), możemy korzystać z dobrodziejstw. Warto zbierać na planszach monety, oraz gwiazdki. To dzięki nim uzyskujemy zadowalające rezultaty, które przekładają się na ilość punktów zebranych w grze. Za monety możemy kupować różne przedmioty w sklepie, więc to jeszcze bardziej nas motywuje do dokładnego czyszczenia leveli.

Kapelusze w produkcji służą za teleporty. Dzięki nim jesteśmy w stanie przenieść się do innego świata i zgarnąć dodatkowe, bonusowe obiekty. Jeżeli chodzi o sposób sterowania, to jest on wyjątkowo wygodny. Opiera się na poruszaniu urządzeniem i dotykaniu ekranu w momencie chęci wykonania podskoku.

Bohater porusza się na różnych fantach. Zdarza się, że pod jego stopami znajduje się kula, a innym razem ciało porywane jest przez paralotnię. Trzeba przyznać, że zaskoczeń w aplikacji jest wiele. Z tego powodu nie ma czasu na nudę. Polecam fanom platformówek i zręcznościówek.

icon
Sugar RollLazaros VrysisGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Możliwości
Grywalność

Fajne

Całkiem fajna platformówka, w której staramy się uciec z wyspy pełnej niebezpiecznych zwierząt. Coś tu ,,zalatuje" Mario, lecz nie na tyle, by jakoś szczególnie się o to doczepić 😉

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close