Snap Ghost – duch na Twoim zdjęciu

Snap Ghost to straszna aplikacja. I bynajmniej nie chodzi tu o ocenę jej możliwości. Mogę Was zapewnić, że dzięki temu gadżetowi, będziecie w stanie wkręcić każdego znajomego w duchową historię. Snap Ghost to narzędzie do dodawania efektów. Wśród głównych zalet aplikacji należy wymienić bardzo dobre dopasowanie elementów do zdjęcia. Chcecie zrobić komuś niezły numer? Pobierajcie.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest modyfikować zdjęcia grupowe. Wtedy prosto jest uzyskać efekt ducha, który nie jest przerysowany i widoczny na pierwszy rzut oka. Autorzy umożliwiają skorzystanie z gotowych już fotek na naszej rolce aparatu, bądź zrobienie zdjęcia w aktualnym momencie.

Po dobraniu fotografii, wystarczy wybrać jedną z 12 zjaw (użytkownicy pro mają zdecydowanie większy zasób duchów). Moim skromnym zdaniem taka kolekcja (12) zdecydowanie wystarcza.

Aby podrasować duchowo zdjęcie, wystarczy odpowiednio wkomponować zjawę w obraz. Możemy dowolnie zwiększać postać, zmniejszać ją, pochylać, czy wyjaskrawiać. Obiekty znajdujące się w narzędziu są przezroczyste, dzięki czemu wpasowują się praktycznie w każde zdjęcie.

Autorzy umożliwiają wybór opcji zdjęcia kolorowego, bądź czarno-białego. Z tego co zdążyłam zauważyć, zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku efekty są rewelacyjne.

Prosta teoretycznie aplikacja jest w stanie naprawdę przestraszyć. Jeżeli macie na oku ,,cel”, który chcecie przestraszyć, pomyślcie o ewentualnych szkodach psychicznych – dobrze wykonany efekt może porządnie przerazić. Niemniej jednak polecam ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button