Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Reuters Olympics – zdjęcia najwyższej jakości prosto z Londynu

Igrzyska Olimpijskie już się rozpoczęły. Mimo że w większości dyscyplin odbywają się na razie eliminacje, a nie finałowe rozgrywki, warto już teraz wiedzieć, co dzieje się w Londynie i innych brytyjskich miastach goszczących najlepszych sportowców z całego świata. Dla tych, co oprócz aktualnych wiadomości, lubią także poprzeglądać trochę zdjęć, Reuters wydał niezwykle ciekawy program zarówno dla posiadaczy iPhone’ów jak i iPadów.

Reuters Olympics jest swego rodzaju przeglądarką zdjęć, choć nie do końca. Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie, opisywana przez nas aplikacja zawiera w sobie fotki zrobione przez licznych fotoreporterów agencji Reutersa śledzących poczynania na IO 2012.

Program umożliwia nam oglądanie zdjęć z wybranego przez nas dnia igrzysk, a nawet konkretnej dyscypliny sportowej (do wyboru są wszystkie, tak więc na pewno coś dla siebie wybierzecie). Obrazki przeglądać sobie możemy w dowolnej, to jest najbardziej wygodnej, dla nas formie. Poza trybem standardowym, autorzy aplikacji umożliwili uruchomienie pokazu slajdów. Ta druga opcja jest niezwykle wygodna, gdy na przykład jesteśmy czymś zajęci, a chcemy w między czasie poczuć nieco olimpijskiego klimatu.

Jak przystało na szanowaną na całym świecie agencję, zdjęcia zamieszczone w aplikacji Reuters Olympics są naprawdę wysokiej jakości. Najlepiej zatem przeglądać je na iPadzie, choć i użytkownicy iPhone’a mają, oczywiście, możliwość korzystania z programu.

Poza samymi zdjęciami, opisywana przez nas aplikacja daje również okazję do przeczytania informacji dotyczących tegorocznych igrzysk. Bardzo spodobało nam się także to, że w Reuters Olympics udostępniono aktualną klasyfikację medalową, a nawet zamieszczono trochę informacji na temat olimpijskich aren oraz rozgrywanych na nich dyscyplin.

Program z tego wpisu można pobrać zupełnie za darmo. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, zapraszamy do odwiedzenia AppStore.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close