AndroidDarmowe

Red Bull TV – telewizja, która dodaje skrzydeł

Firma Red Bull, producent znanego napoju energetycznego i sponsor wielu imprez sportowych oraz ludzi uprawiających sporty ekstremalne, opublikowała jakiś czas temu w Google Play swoją mobilną aplikację. Co takiego oferuje Red Bull TV? Wszystkiego dowiecie się w tym wpisie.

Red Bull TV to zbiór wszelkich materiałów video dostępnych na oficjalnym kanale Red Bulla na YouTube. Znaleźć tutaj można przeróżne tricki koszykarskie, piłkarskie, a także programy dotyczące osób sponsorowanych przez znanego producenta napojów energetycznych. Większość z video dostępna jest w wysokiej jakości, co powinno zainteresować osoby, które są na tym punkcie szczególnie przeczulone.

Poza samymi materiałami z YouTube’a, RedBull TV to także transmisje video z różnego rodzaju imprez – sportowych, ale nie tylko. Każde wydarzenie, które będzie można zobaczyć w aplikacji, jest w odpowiedni sposób reklamowane. Poza informacjami na jego temat, można znaleźć także szczegółowy plan, zapowiedzi video, a dla najbardziej niecierpliwych przygotowano także odliczanie co do sekundy.

Oczywiście, w aplikacji nie mogło zabraknąć zakładki z listą dostępnych gier i programów przygotowanych przez zespół Red Bulla. Na szczęście, nikt nachalnie nie zmusza nas do pobierania czegokolwiek, co jest godne pochwały.

Na koniec warto wspomnieć o wyglądzie. RedBull TV wygląda bardzo przejrzyście i schludnie. Wydaje mi się jednak, że pozbawienie go przynajmniej kilku kolorów było sporym minusem. Niemniej jednak, polecam apkę każdemu, kto interesuje się wszystkim, co dzieje się wokół teamu Red Bulla :)

RedBull TV do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close