Band of the Day – odkrywaj wschodzące gwiazdy muzyki

Rozgłośnie radiowe każą nam każdego dnia słuchać wkoło tych samych piosenek, napisanych przez „artystów”, którzy są obecnie na topie. Jeżeli macie dość takiego stanu rzeczy, chcielibyście posłuchać czegoś „świeżego” i innowacyjnego, wypróbujcie aplikację o nazwie Band of the Day, którą przedstawimy Wam pokrótce w tym wpisie.

band1

Band of the Day to program mobilny, który powstał po to, by każdego dnia moglibyśmy odkrywać nowych wokalistów bądź zespoły muzyczne. Nie znajdziecie w tej aplikacji dobrze znanych już artystów. Poznacie natomiast wschodzące gwiazdy, które mają sporą okazję na to, by kiedyś znaleźć się na szczycie, lecz póki co są na samym początku ścieżki kariery.

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się kalendarz z widokiem na cały bieżący miesiąc. Obecna data zaznaczona jest nieco w inny sposób od pozostałych. Program automatycznie informuje nas, jaki zespół jest bohaterem obecnego dnia. Można patrzeć na to, kto będzie w kolejnych dniach „królował”, jednak informacje o bohaterach przyszłych dni są bardzo ubogie.

band2

Co można natomiast przeczytać o wokalistach bądź zespołach, które konkretnego dnia są „Band of the day„? Przede wszystkim dostępne są artykuły na temat danych muzyków, kilka teledysków, a także piosenki do odsłuchania.

Warto wspomnieć, że w programie dostępne jest także archiwum, dzięki któremu możemy w wolnej chwili sprawdzać bohaterów z przeszłych dni.

Band of the Day do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button