AndroidDarmoweGry na Androida

Puzzle Trooper – RPG spotyka grę match-3

Wśród producentów gier mobilnych panuje ostatnio moda na gry match-3, czyli łamigłówki, w których przychodzi nam łączyć ze sobą trzy elementy w tym samym kolorze. Jeśli lubicie spędzać czas nad tego typu aplkami, do gustu powinno przypaść Wam Puzzle Trooper. Szczególnie, gdy dodatkowo jesteście fanami RPG-ów.

trop

Zasady panujące w grze Puzzle Trooper nie różnią się wiele od tych w innych tego typu produkcjach. Każda plansza to zbiór kolorowych elementów, które przychodzi nam łączyć w co najmniej trzy takiego samego koloru. Różnica polega na tym, że tutaj nie chodzi o bicie rekordów punktowych czy „czyszczenie” leveli – chodzi przede wszystkim o zadawanie ciosów za pomocą wirtualnych postaci.

Etap w opisywanej produkcji jest typową walką. Wszelkiego rodzaju akcje wykonujemy sterowanym przez nas bohaterem nie za pomocą przycisków, lecz łącząc ze sobą odpowiednie symbole. Każdy z nich odpowiedzialny jest za co innego. Jedne pozwalają nam atakować, inne się bronić, a jeszcze inne – zrzucają bomby na głowy naszych wrogów.

trop1

Do przejścia mamy w Puzzle Trooper ponad 150 poziomów. W trakcie realizowania misji mamy szansę ulepszać naszego bohatera, dzięki czemu zadawane przez niego uderzenia będą jeszcze skuteczniejsze, a jego wygląd dużo straszniejszy.

Mimo że w grach logicznych nie zwraca się raczej uwagi na oprawę graficzną, trzeba przyznać, iż Puzzle Trooper od początku do końca wygląda bardzo dobrze – wszystko jest kolorowo-komiksowe i w żaden sposób nie razi oczu niedoskonałością 😉

Puzzle Trooper do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close