Thor: The Dark World – oficjalna gra filmu

Na ekrany światowych kin weszła druga część filmu o przygodach Thora, boga z młotem, który jest bohaterem komiksów Marvela. Jak to zwykle bywa w przypadku kinowych premier, w Google Play pojawiła się gra mobilna stworzona na podstawie fabuły wspomnianej Hollywoodzkiej produkcji. Jeżeli ciekawi jesteście, jak prezentuje się Thor: The Dark World i co takiego oferuje graczom, powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu.

W grze Thor: The Dark World – jak pewnie większość Was się spodziewała – wcielamy się w postać tytułowego Thora. Naszym zadaniem jest siać zniszczenie we wszystkich miejscach, gdzie napotkamy złych osobników. Naszą główną bronią jest oczywiście legendarny młot o specjalnych właściwościach.

Studio Gameloft przygotowało w swojej najnowszej produkcji kilka światów, które przychodzi nam zwiedzić w trakcie przechodzenia gry. Nie mogło też zabraknąć dość rozbudowanego systemu ulepszania postaci. Dzięki niemu możemy dodawać skilli Thorowi, a nawet wyposażyć go w jakiś specjalny strój. Niestety, aby kupić coś naprawdę wartościowego w wirtualnym świecie, trzeba wydać prawdziwe pieniądze.

Audiowizualnie Thor: The Dark World wypada bardzo dobrze. Nie mamy tutaj do czynienia z pikselowym światem czy jedną irytującą muzyczką, która w kółko towarzyszy nam podczas rozgrywki. Plusem gry jest bez wątpienia fakt, iż można wypróbować ją całkowicie za darmo. Minusem – fakt, iż aby dłużej się nią nacieszyć, trzeba wydać prawdziwe złotówki.

Thor: The Dark World do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button