ARC Squadron: Redux – na ratunek galaktyce!

Złe stworzenia po raz kolejny pragną zawładnąć naszą galaktyką. Tylko Wy jesteście w stanie sprawić, by Ziemianie wciąż byli szczęśliwi i spokojni o swoją przyszłość. Po prostu zasiądźcie za sterami statku w grze mobilnej ARC Squadron: Redux i niszczcie wszystkie wrogie kreatury i maszyny!

ARC Squadron: Redux – jak wspomniałem na samym początku – pozwala nam wcielić się w postać pilota statku kosmicznego, który został powołany przez władze naszej planety, by zniszczyć wrogów pokoju panującego w galaktyce. Wprawdzie tego typu fabułę słyszeliście już nieraz, jednak zanim skreślicie opisywaną tutaj grę – przeczytajcie dalszą część wpisu.

Do przejścia mamy w ARC Squadron: Redux aż 60 misji, które stworzone zostały na potrzeby wirtualnej kampanii. W trakcie naszej wirtualnej przygody musimy pokonać setki wrogów, w tym dziewięciu bossów, należących – jak to zwykle bywa – do najbardziej wymagających przeciwników.

Mimo że zadań do wykonania w grze z tego wpisu jest całkiem sporo, kiedy już uda Wam się przejść niemal wszystko, warto zwrócić uwagę na achievementsy. Tych przygotowano również dość pokaźną liczbę, tak więc bez dwóch zdań warto się nimi zainteresować, w momencie gdy dopadnie nas nuda.

Bez wątpienia jednym z większych plusów ARC Squadron: Redux jest oprawa graficzna. Autorzy produkcji przygotowali w ustawieniach nawet opcję, dzięki której można zmienić jakość wyświetlanego obrazu na wysoką. Właściciele smartfonów wysokobudżetowych powinni być zadowoleni :)

ARC Squadron: Redux do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button