DarmoweGry na iOSiOS

Piper – się pali, się!

Przeglądając ostatnio przecenione produkcje w sklepie AppStore, trafiłam na Piper‚a – gierkę logiczną, w której zajmujemy się dopasowywaniem odpowiednich elementów rur. Do wyboru mamy trzy poziomy trudności: easy, normal, oraz hard. Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę, proponuję rozpocząć od najprostszych poziomów, której prawdopodobnie i tak będę dość zagmatwane.

Aplikacja jest bardzo podobna do innych gier, w których naszym zadaniem jest dopasowywanie elementów instalacji, lecz różni ją przede wszystkim to, że poza samymi metalowymi przedmiotami, mamy do czynienia także z drewnianymi skrzyniami, które utrudniają nam przestawianie głównych elementów.

Za każdy etap, w którym uda nam się doprowadzić instalację od początku do końca, uzyskujemy od jednej do trzech gwiazdek. Pod uwagę brany jest również czas, w jakim wykonujemy zadanie. Do przejścia jest 30 leveli, które charakteryzują się coraz wyższym stopniem zaawansowania.

Nie jest to może gra, w którą można pykać całymi dniami, lecz z pewnością można jej poświęcić wolne chwile w autobusie, czy na szkolnej przerwie. Jeżeli chodzi o grafikę, autorzy gry – studio Tong Penfei średnio przyłożyło się do swojego zadania. Efekty nie są powalające – jedyne, co możemy zauważyć na ekranie, to żółte rury, szare tło, drewniane skrzynie, oraz co jakiś czas – tryskający ogień.

Z całego serca chciałabym wystawić dobrą ocenę opisywanej produkcji, gdyż przyzwyczajona jestem do tego, że aplikacje płatne zwykle są na wysokim poziomie. Niestety – w tym przypadku nie zachwyciłam się zupełnie niczym. Ani grafiką, ani możliwościami, ani efektami dźwiękowymi. Jeżeli jednak koniecznie chcecie przetestować aplikację, możecie t zrobić obecnie za darmo, dzięki przecenie, jaką zafundowali autorzy.

Wolałabym wydać 4 złote na głupie diamenty w jakiejkolwiek grze strategicznej, niż wydać je na opisywaną grę. Szkoda czasu. Jest tyle świetnych, darmowych produkcji!

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Marność

Nie jestem zachwycona Piperem. Być może zw względu na to, że testowałam wcześniej podobne gry, w których twórcy wykazali się trochę większym poczuciem estetyki?

Tagi

Podobne

Close