AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Fin Friends – wodna przygoda dla fanów zręcznościówek

Fin Friends to genialna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę czerwonej rybki. Co prawda głównym bohaterek jest do odblokowania jeszcze 3, ale to właśnie Ruby jest z nami od początku.

Celem w grze jest uzyskanie jak najwyższego wyniku punktowego i osiąganie kolejnych poziomów w podwodnych przeprawach. Podczas zabawy przyjdzie nam zbierać złote gwiazdki, które następnie możemy spożytkować w sklepie dla gracza na ciekawe ulepszenia (przyspieszenie, dłuższy czas działania magnesu, zwolnione tępo, ochrona), a także na jednorazowe power-upy. Dzięki wykonywaniu achievementsów gwiazdek szybko przybywa, a gra się zdecydowanie nie nudzi.

Autorem produkcji jest studio Claybox. Przyznam się szczerze, że do tej pory nie miałam przyjemności testować żadnej gry wspomnianego twórcy, lecz z pewnością po tym wpisie bliżej się mu przyjrzę.

Akcja gry Fin Friends jest dynamiczna i przyjemna. W trakcie podwodnych akrobacji ratujemy małe rybki, które zostały zagonione w kozi róg przez swoje większe, niebezpieczne koleżanki. Na szczęście z pomocą Ruby, bądź innych jej przyjaciółek, żadna podwodna przygoda nie kończy się źle.

Jeżeli miałabym być zupełnie szczera – Fin Friends dużo bardziej mi odpowiada, niż wszystkie inne produkcje, jakie pojawiły się ostatnio w AppStore, czy Google Play. Podczas zabawy można się uśmiechnąć i poczuć swobodę ruchu. Sterowanie odbywa się przy pomocy tylko jednego palca, więc spokojnie w drugiej można trzymać pyszną bagietkę 😉

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną – jestem pod dużym wrażeniem. Zarówno dźwięki, jak i obrazki są przyjemne dla ucha i oka. Polecam fanom zręcznościówek w każdym wieku.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Świetna gra zręcznościowa, w której można spędzić dobre kilkadziesiąt minut. Sporo możliwości rozwoju i genialna oprawa audiowizualna.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close