Deemo – ,,App of the week” w dodatku za darmo!

Zapewne kojarzycie Magic Piano od Smule – aplikację przeznaczoną dla osób, które marzą o karierze pianisty, lecz nie są w stanie zafundować sobie odpowiedniego instrumentu. Deemo to praktycznie taka sama produkcja, tyle że bardziej … uspokojona i nastawiona na indywidualne granie.

Sposób sterowania jest można powiedzieć identyczny jak we wspomnianym Magic Piano – dotykamy ekranu w momencie, gdy płynące nutki dotkną poziomej linii. Mam wrażenie że w aplikacji z tego wpisu mamy dużo mniejszy wpływ na efekt utworu – często się zdarza, że nasze nuty są mało słyszalne, bądź w ogóle ich nie ma. Może to moje mało wykształcone uszy zawodzą? Jedno jest pewne – naprawdę przyjemnie można spędzić czas w Deemo od Rayark.

Trzeba przyznać, że oprawa graficzna urzeka – jest ręcznie malowana, więc każdy detal jest dopieszczony do granic. Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń w tym przypadku mają lepiej – pobierają za darmo pełną wersję produkcji, podczas gry osoby korzystające z Androida muszą zapłacić za pełną wersję kilka złotych.

Full pakiet zawiera 33 utwory, które cyklicznie zyskujemy dzięki swoim osiągnięciom. Każda z piosenek ma trzy poziomy trudności. O ile w przypadku tryby ,,easy” możemy pozwolić sobie na dłubanie w nosie pomiędzy kolejnymi nutami, o tyle w normal i hard powinniśmy trzymać palce tuż nad ekranem.

Sterowanie jest wygodne, chociaż bardziej odpowiadało mi to w Magic Piano. Górny pasek aplikacji to informacja o tym ile jeszcze utworu pozostało nam do końca. Zaraz obok mieści się ikonka z ,,wygranymi” nutami. Maksymalnie można uzyskać 100%, lecz taka sztuka jeszcze mi się nie udała.

Jeżeli lubicie gry rytmiczne i jesteście estetami, z pewnością Deemo przypadnie Wam do gustu. Polecam :) Pamiętajcie że promocja w AppStore jest ograniczona czasowo!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button