Magic Piano – mobilne pianino od Smule

Jeżeli – podobnie jak ja – podziwiacie ludzi grających na pianinie i sami chcielibyście kiedyś grac przynajmniej w jednym procencie tak jak oni, pobierzcie Magic Piano i sprawdźcie, czy macie predyspozycje do stania się wirtuozami klawiszy.

Warto na wstępie wspomnieć, że aplikacja zawiera dość okrojoną ilość darmowych utworów. By korzystać ze wszystkich możliwości Magic Piano, należy wykupić pakiet VIP. Istnieje możliwość kupowania poszczególnych piosenek, bądź tygodniowych abonamentów. Sama zastanawiam się nad tym, czy przypadkiem nie wydać trochę pieniędzy na świetne lekcje. Zważając na to, że cena nauki gry na pianinie, czy fortepianie waha się między 50 a 200 złotych, wolę jednorazowo zapłacić kilka dolarów i mieć full extra pakiet!

Zacznijmy od początku – od pierwszych chwil spędzonych w produkcji od Smule. Walutą w grze są Smule – złote monety, za które możemy kupić utwory. Część piosenek zarezerwowana jest tylko dla graczy VIP – nie ma się jednak czym przejmować, bo autorzy w bardzo fajny sposób rozwiązali kwestię mikropłatności.

Omijając płacenie za zabawę, możemy obejrzeć sponsorowane reklamy, połączyć się z Facebookiem, zaprosić znajomych do wypróbowania Magic Piano, oraz wiele więcej.

W trakcie gry zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia. Jako że miałam do czynienia z gitarą, dość dobrze idzie mi rozstawianie palców na wyświetlaczu. W tego względu szybko wskoczyłam na 3 level i mogłam cieszyć się naprawdę zaawansowanymi utworami. Do każdego awansu dołączane są nagrody w postaci zarówno pieniążków, jak i piosenek. Fajna motywacja!

Każdy utwór możemy zagrać w wersji prostej, średniej i trudnej. Prosta polega na używaniu dwóch palców, średnia na korzystaniu z trzech, a trudna – czterech. Póki co nawet trójka idzie mi ciężko, wiec szlifuję do perfekcji podstawowe tricki.

Wśród znanych utworów znajdą się takie hity, jak ,,Happy”, czy ,,Blured Lines”. W zasadzie nie wiem czy jest szansa na nieznalezienie czegoś, co mamy ochotę zagrać ;) Świetnym dodatkiem do zabawy jest możliwość odtwarzania oryginalnego wokalu w trakcie naszej gry. Człowiek może się poczuć jak prawdziwy członek zespołu ;)

Pobierz aplikację w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Magic Piano: game by SmuleSmuleMusicBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button