Game for Cats – daj pograć swojemu kotu!

Jako że stałam się w ostatnim czasie pańcią dla maleńkiego stworzonka, przeszukałam AppStore w poszukiwaniu aplikacji dla kotów, która mogłaby zając mojego podopiecznego na pewien czas. Zawsze byłam ciekawa, czy zwierzaki faktycznie potrafią się bawić tego typu produktami. Okazało się, że tak!

Sprawa oczywista – narzędzie najlepiej sprawdza się na iPad’zie. Game for Cats to niesamowita zabawa zarówno dla właściciela, jak i czworonoga. Co prawda psy nie za bardzo interesują się myszkami, ale koty za to nadrabiają za wszystkie czasy.

Do dyspozycji kocich graczy oddano dwa rodzaje gier: neonową piłeczkę, latającą po całym ekranie, a także myszkę, która śmiga po wyświetlaczu, poszukując sera. Tylko jeden rodzaj zabawy jest darmowy 0 laser. Myszkę możemy wypróbować, a następnie zakupić za $1,99. Wydaje mi się, a nawet jestem pewna, w związku z doświadczeniem, że kotu jest obojętne czy paca łapką piłkę, czy ogoniaste stworzenie.

Autorzy (Little Hiccup) wymyślili świetny sposób na odblokowywanie ekranu. W trakcie testowania innych produkcji dla kotów narzekałam na fatalną blokadę ekranu. Kiedy kotek łapką dotknął przycisku znajdującego się w niby ukrytym miejscu, uruchamiało się menu.

Tutaj jest inaczej – by pozbyć się ekranu gry, należy postępować zgodnie z instrukcjami. Dolny prawy róg zawiera ikonkę łapki. Po dotknięciu jej, uzyskujemy wskazówkę. Kiedy ją zauważymy, musimy potrząsnąć urządzeniem, by móc wyjść z trybu gry.

Wizualnie aplikacja prezentuje się bardzo fajnie. Nie ma nadmiernych opcji, bo i po co? W końcu do produkcja dla kotów, a nie ludzi! :) Myślę, że najlepszym podsumowaniem byłoby zdjęcie mojego Garfielda, który wpatrzony w ekran po chwili atakuje wirtualny laser i dziwi się, że jednak mu się nie udało :) Polecam wszystkim kociarzom!

icon
Game for CatsLittle Hiccup, LLCEntertainmentBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close