AndroidDarmoweGry na Androida

ErnCon- w kosmosie nie jesteś sam…

Kto z nas nie chciał usiąść za sterami swego własnego Sokoła Milenium i podróżować w kosmicznej przestrzeni? Teraz masz okazję polatać własnym statkiem kosmicznym i razem ze znajomymi niszczyć asteroidy czyhające przy każdym wyjściu z nadświetlnej!

Taką możliwość daje nam ErnCon: Multiplayer Combat, dzieło programistów z Woo Games. W grze wcielamy się w pilota gwiezdnego myśliwca i razem z kompanami, bądź sami staramy się podołać postawionym przed nami zadaniami. Twórcy udostępnili nam ku temu szeroki asortyment narzędzi do anihilacji dostępny w sklepie. Zaczynając od drobnych usprawnień tarcz i pancerza, poprzez nowe bronie, a kończąc na nowszych machinach latających. Oczywiście, żeby odpicować sobie własny statek trzeba najpierw zarobić wirtualną walutę, wykonując misje. Jest ich pięć, dość mało, aczkolwiek w każdej z nich spotykamy innych graczy, którzy albo chcą nam pomóc, albo zniszczyć. Maksymalnie w jednej bitwie może brać udział aż ośmiu graczy, którzy polują na siebie wśród asteroid lub starają się strącić wrogie bombowce i transportery. Gra naprawdę trzyma w napięciu i mimo kilku nieznośnych lagów sprawia niemałą przyjemność.

Poziom graficzny gry stoi na przyzwoitym poziomie, grafiki są ładne, lecz animacje powinny zostać delikatnie doszlifowane. Dźwięk w grze jest poprawny, nie przeszkadza, ani nie jest jakoś specjalnie wybitny. Wielki plus należy się za bardzo przyjazny interfejs użytkownika, dzięki któremu sterowanie statkiem jest proste i intuicyjne. Jeśli macie dostęp do WiFi (grania na 3g nie polecam, gigantyczne opóźnienia) i chęć sprawdzenia się w bitwie z innymi graczami, to bardzo fajna okazja.

Gra dostępna za darmo na Google Play.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close